Koniec lata, a owad lata


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Koniec lata, a owad lata
2023-09-18
Co prawda lato powoli dobiega końca, ale wzmożona aktywność owadów na to nie wskazuje.

Po deszczowych tygodniach uaktywniły się  komary i muchy, które bez proszenia zaglądają do naszych domów, rozgaszczając się na dobre. Pomocne w ograniczeniu wizyt tych nieproszonych gości są moskitiery tesa® Insect Stop Comfort, które można łatwo i szybko samemu zamontować.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Kafito.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Tegoroczne lato nie należało do najcieplejszych, szczególnie ostanie tygodnie wakacji były dość deszczowe. Za to teraz, słoneczna pogoda spowodowała, że komary, muchy i osy wróciły do aktywności. Uciążliwi skrzydlaci goście są  wyjątkowo natrętni, utrudniając codzienne czynności i wieczorny odpoczynek. Można temu łatwo zapobiec, wstawiając w okna moskitiery i wcale nie trzeba zamawiać do tego fachowców. Pomogą nam w tym nowoczesne moskitiery tesa® Insect Stop Comfort.

Mucha nie siada

Wysokiej jakości moskitiery tesa® Insect Stop Comfort sprawdzą się w każdej sytuacji, a funkcję ochronną mogą pełnić przez cały rok. To bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym otwarte okna i drzwi możemy pozostawić przez cały dzień. Wykonane są z materiałów łatwych w utrzymywaniu czystości. Wysokiej jakości siatka może być wykorzystywana wiele razy i jest odporna na działanie promieniowania UV. Co więcej, moskitiery te w żaden sposób nie przeszkadzają w pracy żaluzji czy rolet wewnętrznych oraz pozwalają na swobodne zamykanie i otwieranie okien i drzwi. Nie trzeba się też martwić, że siatka odpadnie od ramy okiennej. Tkana taśma haczykowa o bardzo dobrej przyczepności do siatki gwarantuje pozostanie jej na swoim  miejscu.

  • Wysokowydajna powłoka akrylowao doskonałych właściwościachblokujących zapewni doskonała ochronę przed insektami. Dodatkowo ochronne moskitierytesa® Insect Stop Comfort dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie do okien: ściennych i dachowych. Do wyboru mamy także dwa kolory antracytowy - zapewniający doskonałą widoczność, oraz biały - dający więcej prywatności.

Zrób to sam - łatwy, prosty i szybki montaż

Jednak jedną z najważniejszych zalet moskitier tesa® Insect Stop Comfort jest fakt, że produkty te są wyjątkowo łatwe, proste i szybkie w montażu. Umożliwia go samoprzylepny rzep, dzięki któremu samodzielne zabezpieczymy okna i drzwi na balkonie czy tarasie przed owadami. Nie musimy do tego celu używać gwoździ, młotka oraz żadnych innych narzędzi. Wystarczy, że najpierw przygotujemy powierzchnię framugi okna przecierając ją alkoholem lub dowolnym standardowym środkiem do czyszczenia okien, a następnie przykleimy rzep wzdłuż framugi okna. Do tak przygotowanej ramy okna przyczepiamy moskitierę, a jej nadmiar, w łatwy sposób dotniemy nożykiem z zestawu.

Moskitiery tesa® Insect Stop Comfort wyposażone są  bowiem w system Easy On i Easy Off, który nie tylko pozwala na szybkie i nieskomplikowane zakładanie moskitiery chroniącej przed owadami na każdym oknie, ale dodatkowo umożliwia równie szybkie i łatwe jej zdejmowanie. Samoprzylepna taśma rzepowa Comfort posiada bowiem specjalną substancję klejącą zapewniającą niezawodną przyczepność, a jednocześnie nie pozostawiania śladów. To elastyczne zabezpieczenie przed insektami, które można zakładać i zdejmować w zależności od potrzeb, a w razie potrzeby uprać w temperaturze do 30°C.

Tak więc nie ma co  zwlekać, aż pokąsają nas komary, można w prosty i łatwy sposób ograniczyć im wejście do naszego domu. Montaż  moskitiery jest tak bezproblemowy, że można go wykonać delektując się przy tym filiżanką pysznej kawy.

Więcej: https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/moskitiery

Nadesłał:

OKK!

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl