Największa restauracja MAX Premium Burgers w Polsce wkrótce w Forum Gdańsk


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
2019-11-05
Już 6 listopada br. o godzinie 9:00 zostanie otwarta kolejna restauracja szwedzkiej sieci MAX Premium Burgers.

 

Będzie to już druga restauracja MAX-a w Gdańsku i jednocześnie pierwsza dwupiętrowa oraz największa w Polsce. Wielkie otwarcie odbędzie w centrum handlowym Forum Gdańsk. Na gości będą czekać liczne atrakcje oraz wyjątkowe oferty cenowe.


Skandynawska sieć MAX Premium Burgers obecna w Polsce od 2017 roku otwiera kolejną restaurację. Lokal o powierzchni 1000 mkw zlokalizowany będzie na poziomie 2 w centrum handlowym Forum Gdańsk przy ul. Targ Sienny 7. Do dyspozycji gości będą aż dwa piętra oraz 352 miejsca siedzące i 10 samoobsługowych kas.

Czym MAX podbije serca Gdańszczan?

 

Z okazji otwarcia, MAX przygotował ofertę specjalną na swoje flagowe produkty: Frisco Burgera w zestawie z frytkami Crispy Fries i napojem, w cenie 13,95 zł (cena regularna zestawu: 19,95 zł).

Ponadto gościem specjalnym 6 listopada o godz. 15.00 będzie znany YouTuber Adam Zimmerman - znany jako Naruciak, który wraz ze swoją dziewczyną Julią, spotka się z fanami w restauracji oraz weźmie udział w ślepym teście smaku na rozpoznanie ulubionego wege burgera.

Kierownik restauracji Aleksandra Miklaszewska zaprasza w następujących godzinach:

w dniu otwarcia 6 listopada 9:00 - 22:00

codziennie 8:30 - 22:00

MAX-a na tle konkurencji wyróżnia długotrwałe zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, będące główną wartością przedsiębiorstwa. MAX jest pierwszą na świecie siecią restauracji, która wprowadziła oznaczenia śladu węglowego na swoich produktach w menu, które od czerwca 2018 roku jest w pełni pozytywne dla klimatu.

Wieloletnie działania na rzecz środowiska sprawiły, że MAX za swoje „Menu pozytywne dla klimatu" został doceniony przez ONZ w kategorii „Go Climate Neutral Now" w tegorocznej edycji konkursu Global Climate Action Award, gdzie był jedyną nagrodzoną europejską firmą. 

Nadesłał:

HKStrategiesPL

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl