Nowość od Dębicy – Presto HP2


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Nowość od Dębicy – Presto HP2
2020-04-02
Polska marka oponiarska poszerza paletę letniego ogumienia o nowy produkt, Presto HP2 z zupełnie nowym bieżnikiem i o udoskonalonej mieszance gumowej. To propozycja dla kierowców, którzy poszukują wysokich osiągów, a przy tym pewnego zachowania na mokrej oraz suchej nawierzchni.

Następczyni docenionego modelu Presto HP wyróżnia się bardzo dobrym prowadzeniem na mokrych nawierzchniach, co potwierdza wysoka ocena ‘B’ na unijnej etykiecie. Osiągnięto to dzięki zwiększeniu liczby rowków oraz dodatkowym krawędziom tnącym o różnych kształtach, które umieszczone są w blokach bieżnika. Taka konstrukcja ułatwia odprowadzanie wody i zapewnia stabilność opony na mokrych nawierzchniach.

Presto HP2 została wykonana z gumowej mieszanki z domieszką krzemionki, która optymalizuje twardość opony i wpływa na skrócenie drogi hamowania oraz pewne zachowanie w trudnych warunkach. Ogumienie posiada asymetryczny bieżnik.

Inżynierowie zadbali też o poprawę parametrów determinujących oszczędność paliwa oraz dłuższe przebiegi. Zoptymalizowany wzór bieżnika i konstrukcja pozwalają na lepsze rozprowadzenie ciśnienia wewnątrz ogumienia, co przekłada się na zwiększoną trwałość i mniejsze opory toczenia.

„Produkty marki Dębica od lat panują na polskich drogach. Użytkownicy doceniają ich wysoką jakość dostępną w atrakcyjnej cenie. Tegoroczna nowość oferuje pełen pakiet możliwości: wysokie osiągi, a przy tym pewność prowadzenia szczególnie na mokrej nawierzchni” – wyjaśniła Svitlana Skachkova, Consumer Brand Manager Goodyear Dunlop Tires Polska.

Ogumienie dostępne jest na obręcze o średnicy od 15’’ do 17’’, w rozmiarach 185 – 225 i profilu 65 – 55. Nowy model jest szczególnie polecany do miejskich samochodów klasy średniej

Nadesłał:

Alert Media Communications Sp. z o.o.
http://alertmedia.pl/

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl