Walentynki w VIVO! Stalowa Wola


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Walentynki w VIVO! Stalowa Wola
2020-02-14
Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Z tej okazji VIVO! Stalowa Wola, w dniu 15 lutego, przygotowało moc niecodziennych atrakcji m.in.: artystyczną sesję w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu fotograficznym, piernikowe warsztaty czy tworzenie kartek walentynkowych w formie 3D.

Nie lada gratka czekać będzie w VIVO! Stalowa Wola na wszystkich zakochanych. Z okazji zbliżających się Walentynek centrum handlowe zaprasza klientów na wyjątkową akcję prosprzedażową. Mechanizm eventu jest bardzo prosty. Klienci, którzy w dniu 15 lutego zrobią zakupy za min. 50 zł będą mogli odebrać poduszkę z walentynkowymi wzorami. Na tych, którzy okażą paragon na kwotę min. 100 zł czekać będzie walentynkowy komplet – dwie poduszki. Do rozdania jest aż 400 puchowych poduszek!

Ponadto w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu profesjonalny fotograf wykona zakochanym, całym rodzinom, przyjaciołom oraz najmłodszym artystyczne zdjęcia portretowe. Nie zabraknie oryginalnych gadżetów, których będzie można użyć podczas sesji. Organizatorzy nie zapomnieli o maluchach! Dzieci ozdobią tu piernikowe serca, a do tego celu użyją m.in. czerwonego lukru plastycznego i kolorowych posypek. Najmłodsi wezmą również udział w warsztatach tworzenia walentynkowych kartek z elementami 3D. Prowadzący zajęcia przybliżą dzieciom zanikającą tradycję wysyłania walentynek oraz kartek pocztowych. Na zakończenie uczestnicy warsztatów otrzymają balonowe serce, które podarują najbliższym.   

         

Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl