Wielkie otwarcie Noli Studios w Warszawie


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Wielkie otwarcie Noli Studios w Warszawie
2023-10-27
Już dzisiaj, 26 października, otwarte zostało pierwsze w Polsce Noli Studios.

Już dzisiaj, 26 października, otwarte zostało pierwsze w Polsce Noli Studios. Komfortowy budynek na warszawskim Mokotowie czeka już na pierwszych gości, którzy mogą tu liczyć na przytulny klimat zakwaterowania, połączony z wygodą usług hotelowych i elastycznym czasem pobytu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Kafito.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

 

Fiński koncept ma szansę na zrewolucjonizowanie rynku w stolicy. Powstanie pierwszego w Polsce budynku Noli Studios oznacza koniec kompromisów pomiędzy sztywnymi regułami tradycyjnego wynajmu i życiem, które często zmienia się z dnia na dzień. Pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie zyskać cenne doświadczenia i nowe znajomości.

Noli Studios pojawiło się przy ulicy Postępu 24 na Mokotowie. Lokalizacja innowacyjnego, nordyckiego konceptu mieszkaniowego umożliwi szybkie dotarcie w każde miejsce w stolicy. Dzięki udogodnieniom komunikacyjnym oraz bliskości biurowców i lotniska, zakwaterowanie w Noli Studios będzie idealnym rozwiązaniem dla pracowników korporacji i osób będących w podróży.

 

„To zupełnie nowa jakość w obszarze krótko- i długoterminowego zakwaterowania. Goście, którzy zdecydują się na pobyt w Noli Studios, będą mogli liczyć także na szereg usług towarzyszących. Do wyboru będą mieli studia w 3 wielkościach: Standard, Medium i Large, które odpowiedzą na potrzeby różnych osób. Także tych, którzy chcieliby dzielić studio z drugą osobą. Zakwaterowanie w Noli Studios będzie niezwykle wygodne i szybkie. Natomiast niedostępna nigdzie indziej elastyczność w tym zakresie umożliwi dostosowanie go do indywidualnych potrzeb każdego klienta” – mówi Marta Karteczka, Head of Operations, Serviced Living in Poland.

Goście mokotowskiego Noli Studios mogą wybrać jedną z dwóch opcji umowy – w zależności od tego, na jak długo planują się zatrzymać. Umowa elastycznego pobytu będzie każdorazowo ważna przez okres miesiąca, a jej przedłużenie zależne będzie od gościa. Natomiast pobyt na krótki czas, np. kilka dni, będzie porównywalny do rezerwacji w tradycyjnym hotelu. Z tą różnicą, że w Noli Studios będzie można poczuć się komfortowo, jak w domu – bo taka jest główna idea tego konceptu.

Zależy nam na tym, by nasi goście czuli się w Noli Studios jak u siebie. Umożliwiamy im szybką zmianę planów i oferujemy maksymalne ułatwienia w kwestii zakwaterowania lub rezygnacji z niego. Dzięki temu możemy dostosować formę pobytu do zmian w życiu zawodowym lub osobistym naszych klientów.” – dodaje Marta Karteczka.

Maksymalnie prosty proces zakwaterowania, nie wymuszający konieczności planowania z dużym wyprzedzeniem i dodatkowego płacenia kaucji – to tylko jedna z wielu zalet Noli Studios. Goście mokotowskiego budynku znajdą tam również wiele usług dodatkowych oraz aż 580 mkw wspólnych przestrzeni, przeznaczonych do integracji z innymi gośćmi. Wśród nich znajdzie się w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia, przestrzeń coworkingowa oraz siłownia. Nie zabraknie również tarasu na dachu i sali filmowej, w których będzie można wspólnie spędzać czas wolny.

Dzięki różnorodności rozwiązań, dostosowanych do poszczególnych osób i stylów życia, mieszkanie w Noli Studios będzie doskonałą opcją dla różnych grup gości. Idealnie odnajdą się tu świeżo upieczeni absolwenci, których do stolicy przyciągnęła możliwość rozwoju
zawodowego. Elastyczne zakwaterowanie przyciągnie też z pewnością specjalistów w swojej branży, którzy w związku z pracą często się przemieszczają i tych, dla których podróżowanie jest sposobem na życie. Noli Studios będzie również doskonałą alternatywą dla tradycyjnego wynajmu w przypadku nagłych, życiowych zmian.

Dla tych, którzy są jednocześnie w podróży i w pracy, Noli Studios przygotowało komfortowe przestrzenie do coworkingu. Wspólne użytkowanie części budynku wspiera tworzenie się relacji międzyludzkich, ale jednocześnie nie ingeruje w prywatność gości. Pozwalają one na spotykanie się z innymi ludźmi tylko wtedy, gdy naprawdę mamy ochotę na integrację.

Finowie tworząc Noli Studios kierowali się ideą zmieniania świata na lepszy. Podstawą konceptu jest założenie, że ludzie potrzebują czegoś więcej, niż tradycyjny wynajem. Współcześni klienci poszukują bowiem bardziej elastycznych opcji zamieszkania, nowocześnie urządzonych przestrzeni i możliwości doświadczania świata, dzielonej z innymi osobami. Nowe rozwiązania na rynku pracy, rosnąca liczba cyfrowych nomadów i coraz częstsze przemieszczanie się ludzi pomiędzy miastami – to tylko kilka powodów, dla których warto było stworzyć Noli Studios. W studiach na Mokotowie będzie można spędzać czas jeszcze bardziej kreatywnie, pełniej i efektywniej, niż wybierając pobyt np. w tradycyjnym hotelu.

 Noli Studios zapewnia prywatność i pozwala czuć się, jak u siebie w domu, jednocześnie zapewniając wygodę jak w hotelu. Dzięki usłudze sprzątania, która przy wynajmie na dłuższy okres będzie raz w miesiącu zupełnie bezpłatna, goście zyskają więcej swobody i będą mogli skupić się na swoich planach i pasjach, zamiast tracić czas na żmudne czynności. Studia z pewnością przypadną do gustu również miłośnikom zwierząt, umożliwiając zakwaterowanie wraz ze swoim pupilem.

Wygodnie, jak w domu i jednocześnie komfortowo, jak w hotelu – to zdanie optymalnie oddaje to, jak żyje się w przestrzeniach oferowanych przez fiński koncept. Podejście inspirowane nordyckim stylem życia ma pozwolić skupić się gościom Noli Studios na tym, co jest dla nich naprawdę ważne. Monitoring i ochrona budynku zapewnią poczucie bezpieczeństwa, a wspólne przestrzenie pozwolą spędzać czas w dobrym towarzystwie i poznawać nowych ludzi.

  • FACEBOOK
  • TWITTER
  • PINTEREST
  • LINKEDIN

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl