Wiosenne wietrzenie szaf, czyli Babi Targ w Europie Centralnej


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Wiosenne wietrzenie szaf, czyli Babi Targ w Europie Centralnej
2024-03-05
Już w sobotę 9 marca, w Europie Centralnej będzie można wziąć udział w wielkiej akcji wiosennego wietrzenia garderoby. Tego dnia w centrum handlowym odbędzie się Babi Targ, który jest doskonałą okazją, by dać swoim ubraniom i dodatkom drugie życie, a także znaleźć nowe modowe perełki.

Z okazji nadchodzącej wiosny, a także święta wszystkich kobiet, Europa Centralna już po raz drugi organizuje pod swoim dachem wielkie wietrzenie szaf.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Kafito.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Babi Targ odbędzie się w sobotę 9 marca, od godziny 15.00 do 19.00. W tym czasie będzie można powymieniać się z innymi odzieżą, butami, dodatkami i biżuterią. Nie zabraknie też możliwości sprzedaży ubrań i kupienia ich w wyjątkowo niskich cenach. Wydarzenie jest prawdziwą gratką dla wszystkich, którzy lubią wyszukiwać oryginalnych perełek odzieżowych z drugiej ręki, a także dla tych, którym bliskie są ekologiczne postawy. Babi Targ łączy pasję do mody z troską o środowisko naturalne. Możliwość dania drugiego życia ubraniom pomoże wcielić w życie ideę zero waste.

Rodziców z pewnością ucieszy fakt, że wydarzeniu w Europie Centralnej będzie towarzyszył również Mami Babi Targ. Poświęcony on będzie wymianie i sprzedaży ubrań lub akcesoriów, z których pociechy już wyrosły. Będzie to doskonała okazja na przewietrzenie szafy malucha czy nastolatka i zakupu nowych elementów garderoby w okazjonalnych cenach.

Podczas wydarzenia pojawi się również akcent charytatywny. Szczytny cel można będzie wesprzeć oddając niepotrzebną odzież czy obuwie organizacji PCK, która następnie przekaże zgromadzone rzeczy potrzebującym.

Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w Gliwicach od lat działa na rzecz lokalnej społeczności organizując dla niej różnorodne formy wsparcia. Jest to m.in. pomoc w zakresie usług opiekuńczych, szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzenia programów edukacyjnych czy wspieranie honorowego krwiodawstwa. Jednym z filarów PCK są inicjatywy podejmowane we współpracy z Urzędem Miasta Gliwice, w celu wsparcia najuboższych mieszkańców miasta. Obejmują one zbiórki rzeczy pierwszej potrzeby jak żywność, artykuły higieniczne czy właśnie odzież.

Wiosenny Babi Targ w Gliwicach będzie wyjątkową, bo 125. edycją tej popularnej imprezy, organizowanej regularnie w wybranych miastach Polski, od 2007 roku. Jest to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy wiosną zamierzają zrobić generalne porządki w szafie. To również doskonała okazja do spotkania w kobiecym gronie i powymieniania się nie tylko ubraniami, ale również modowymi inspiracjami.

Szczegóły organizacyjne znajdują się na stronie www.babilad.pl.

Więcej na: europacentralna.eu | www.facebook.com/europa.centralna.eu |www.instagram.com/europacentralna

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl