Wypożyczalnia rowerów górskich w Szczyrku


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Wypożyczalnia rowerów górskich w Szczyrku
2024-06-10
Niektóre trasy rowerowe w Szczyrku wymagają nie tylko odpowiedniego przygotowania pod względem kondycyjnym, ale także wykorzystywania na nich właściwego sprzętu. Jednoślady na górskie wycieczki muszą być przystosowane do wymagających warunków panujących na szlaku.

Zobaczmy, gdzie znaleźć w Szczyrku takie rowery.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Kafito.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:


Jaki rower w góry?

Rower górski, w odróżnieniu od roweru szosowego czy miejskiego, posiada właściwości wynikające z budowy, dzięki którym wjedziemy w trudno dostępne miejsca, a jazda będzie bezpieczna. Zawdzięcza je m.in. dużej ilości przełożeń, amortyzacji czy skutecznym, hydraulicznym hamulcom tarczowym. 

Modeli rowerów nadających się do jazdy w górach jest wiele, a każdy z nich przeznaczony jest do nieco innych zadań - MTB, enduro czy trekkingowe to tylko niektóre z nich. Wśród górskich rowerów można wyróżnić dwa główne rodzaje - full i hardtail. Rowery full zwane też full suspension mają 2 amortyzatory - przedni i tylny. Taka budowa pozwala na sprawniejsze poruszanie się w trudnym terenie i na bardziej wymagających trasach. Przeciwieństwem do roweru w pełni amortyzowanego jest rower hardtail. Ten typ roweru górskiego wyposażony jest w częściowe zawieszenie - wyłącznie przedni amortyzator. Ramy rowerów hardtail są zazwyczaj lżejsze od porównywalnych konstrukcyjnie ram rowerów typu full, ale nadają się na nieco lżejsze trasy.Czy rower elektryczny sprawdzi się w górach?

Ciekawym rozwiązaniem w kontekście rowerów górskich są jednoślady elektryczne. To nic innego niż tradycyjne rowery z zamontowanym silnikiem elektrycznym. Można z nich korzystać jak ze zwykłych rowerów, ale można też włączyć silnik i cieszyć się wspomaganiem siły mięśni nóg podczas jazdy. To doskonałe rozwiązanie na górskie szlaki, po których jeździ się znacznie ciężej niż po nizinnych trasach.Wypożyczalnia rowerów górskich w Szczyrku - która najlepsza?

Największa i zdaniem wielu jednocześnie najlepsza wypożyczalnia rowerów górskich w Szczyrku to Trip2Bike, znajdująca się przy ulicy Grzybowej 1. Miejsce to posiada wiele zalet, a do najważniejszych z nich należy zaliczyć:

  • duży wybór rowerów. W ofercie wypożyczalni Trip2bike znajdują się liczne modele rowerów tradycyjnych i elektrycznych. Pojazd znajdzie tu dla siebie zarówno dorosły, jak i młodzież czy dzieci;

  • znane marki. Wszystkie rowery dostępne w Trip2Bike pochodzą od znanych producentów i są najwyżej jakości;

  • pojemny parking. Przy wypożyczalni znajduje się dogodny parking, gdzie można pozostawić samochodów na czas wycieczki rowerowej;

  • bezpłatny dowóz rowerów. Wypożyczalnia Trip2Bike świadczy bezpłatny dowóz rowerów w obrębie Szczyrku;

  • doskonała lokalizacja. Niniejsza wypożyczalnia rowerów górskich w Szczyrku znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji, gdyż rozpoczynają się przy niej atrakcyjne trasy rowerowe po Szczyrku i okolicy;

  • nie tylko rowery. Wypożyczalnia rowerów górskich w Szczyrku Trip2Bike posiada nie tylko jednoślady, ale również akcesoria potrzebne podczas jazdy na nich - np. kaski, foteliki dla dzieci czy ochraniacze.Wypożyczalnia rowerów górskich w Szczyrku Trip2Bike - jak wypożyczyć?

Wypożyczenie roweru w miejscu takim jak wypożyczalnia rowerów górskich w Szczyrku Trip2Bike jest proste i można to zrobić na wiele sposobów. Jeden z nich to rezerwacja mailowa - wystarczy wysłać wiadomość e-mail, z informacjami o tym ile jednośladów, kiedy i na jak długo chcemy wypożyczyć rower, na adres info@trip2bike.pl

Kolejną metodą, jest rezerwacja telefoniczna pod numerem +48 609 005 040. Pojazdy można również zarezerwować poprzez stronę internetową wypożyczalni trip2bike.pl, klikając przycisk „rezerwuję i płacę". 

Jest możliwość wypożyczenia roweru także przychodząc do wypożyczalni osobiście. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie są pewne jaki rower będzie dla nich najlepszy. Profesjonalna obsługa z pewnością pomoże dobrać najlepszy model do użytkownika. Należy jednak pamiętać, że wypożyczalnie warto odwiedzić przed terminem planowanej wycieczki, aby mieć pewność, że w dniu wyjazdu pożądane przez nas jednoślady nie będą już wypożyczone przez kogoś innego. 

 

 

 

Nadesłał:

redakcja

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl