Kafito Polski

Pomoc na forum

Wyróżnianie wpisów katalogowych

 • administrator
  autor: administrator
  data: 2012-01-09 21:53:49
  Wszystkich użytkowników którzy mają problemy z wyróżnianiem wpisów poprzez Złoty Wpis proszę o kontakt z administracją na adres biuro@kafito.pl.

  W zgłoszeniu proszę o podanie numeru telefonu z którego został wysłany SMS oraz otrzymany kod. Zwrotnie otrzymacie Państwo prawidłowy kod.

  Wszystkich bardzo przepraszam za zamieszanie,

  Pozdrawiam
  Administrator Grupy Kafito
 • avatar
  autor: itgig
  data: 2012-01-06 17:10:35
  Wysłałem sms aby aktywować złoty wpis, jednak po wpisaniu go wyskakuje że kod jest niepoprawny. Proszę o szybką odpowiedź co mam zrobić. Itgig
 • administrator
  autor: administrator
  data: 2010-02-12 18:43:44
  Tak, po wrzuceniu tego kodu, na Twojej stronie pojawi się link zwrotny do Kafito, dzięki któremu możesz uruchomić funkcję wyróżniania wpisu.
 • arteventy
  autor: arteventy
  data: 2010-02-12 16:57:35
  nie rozumiem co to jest link zwrotny? skad go wziac? wstawilem na moja strone : <a href="http://kafito.pl" target="_blank" title="Kafito - Centrum Katalogowe">Centrum Katalogowe</a> ale to chyba nie to?
 • administrator
  autor: administrator
  data: 2008-02-19 02:05:08
  Uruchomiliśmy w katalogu nową funkcję: WYRÓŻNIANIE WPISÓW.

  Teraz każdy użytkownik może samodzielnie wyróżnić swoje wpisy katalogowe. Aby to zrobić wystarczy wstawić na swojej stronie www link zwrotny do Kafito.pl, a następnie w panelu MOJE WPISY nacisnąć przy odpowiednim wpisie: Wyróżnij swój wpis. System natychmiast sprawdzi czy na zgłaszanej stronie faktycznie znajduje się link zwrotny i jeżeli go znajdzie - wyróżni wpis.

  Każdy użytkownik sam decyduje o czasie trwania wyróżnienia. Aby zakończyć wyróżnianie wpisu wystarczy ze swojej strony usunąć link zwrotny do Kafito.pl. Nasz system monitorujący strony wyróżnione automatycznie usunie wyróżnienie.

  Chcemy w ten sposób odwdzięczyć się osobom, które zdecydowały się na promowanie katalogu Kafito na swoich stronach www.


Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie