Kafito Polski

Pomoc na forum

Mailingi i potwierdzenia

 • administrator
  autor: administrator
  data: 2009-05-12 03:34:42
  Jeśli chodzi o pytanie peya to informuję że nie trzeba czekać na akceptację admina, wpis w katalogu pojawia się w wybranych podkategoriach po około 10 minutach
 • administrator
  autor: administrator
  data: 2009-05-12 03:33:19
  nutama jest taka szansa że otrzymałaś po raz kolejny akceptację, pod warunkiem że po pierwszej akceptacji dokonałaś we wpisie korekt.
  System jest tak skonstruowany, że jeżeli użytkownik zmodyfikuje swój wpis ponownie trafia on ponownie na listę do akceptacji, a po akceptacji przez administratora ponownie otrzymujesz potwierdzenie.

  Co do zaśmiecania skrzynek - wysyłany przez nas mailing dotyczy wyłącznie nowości pojawiających się w Grupie Kafito, i ograniczamy go do minimum.
 • pey
  autor: pey
  data: 2009-05-11 07:33:08
  mi nie zaśmieca skrzynki

  Po dodaniu swojej strony do katalogu, zacząłem podporządkowywać ją do podkategorii poprzez przycisk umieszczony u góry "wybierz z listy swoich wpisów" było łatwo i wygodnie, ale zaraz po dodaniu odświeżyłem daną podkategorię i mojej strony tam nie było...trzeba czekać w takiej sytuacji na akceptacje od strony administracji?
 • nutama
  autor: nutama
  data: 2009-05-06 05:35:11
  jestem nowym uzytkownikiem tego katalogu i nie znalazłam na żadnym forum z nim połączonym żadnej informacji o mailach jakie on rozsyła. interesuje mnie to bo mam zrobiony jeden wpis a dostałam już po raz trzeci meila z akceptacją wpisu. czy to jest normalne? czy wszyscy dostajecie tyle potwierdzeń? czy z tego katalogu bardzo zaśmiecają poczte meilami?


Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie