Kafito Polski

Ubezpieczenia Wrocław

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
Nasza działalność zajmuje się doradztwem i pomocą osobom które chcą się ubezpieczyć. Oczywiście oprócz profesjonalnej pomocy doradczej możesz u nas się ubezpieczyć.
WWW: http://www.ubezpieczenia24.wroclaw.pl/

Adres:

Orion Maciej Miękinia

Opis firmy

Nasza działalność specjalizuje się doradztwem i pomocą osobom które chcą się ubezpieczyć. Oczywiście oprócz profesjonalnej pomocy konsultingowej możesz u nas się ubezpieczyć.

Firma Allianz, którą reprezentujemy oferuje: ubezpieczenia na życie przeznaczone dla ludzi, którzy chcą zabezpieczyć swoją przyszłość, jak i przyszłość swojej rodziny. Ubezpieczenia mienia od najróżniejszych nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia aut oraz ubezpieczenia firmy.

Działalność działa w Wrocławiu, gdzie posiadamy biuro przy ulicy Ruska 37/38 II p. Tutaj można się z nami spotkać osobiście by omówić dokładnie naszą ofertę oraz porozmawiać o sposobach w jakich działają poszczególne ubezpieczenia. Sporo informacji możesz także uzyskać drogą telefoniczną lub poprzez naszą witrynę internetową ubezpieczenia24.wroclaw.pl, gdzie są szczegółowo przedstawiane wszystkie oferowane ubezpieczenia a wiedza nabyta na witrynie na pewno przyda Ci się podczas ewentualnego spotkania z nami i podjęciu prawidłowej decyzji.

Zapraszamy do kontaktu oraz do zadawania pytań.

Orion
Maciej Miękinia
Ruska 37/38
50-079 Wrocław
tel.kom.601 44 07 69
tel.71 723 31 02
fax.71 347 96 01

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie