Kafito Polski

Oświetlenie Led

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
Firma PSC-LED to fachowcy w branży oświetlenia LEDowego. PSC od wielu lat zajmuje się produkcją i handlem oświetlenia LEDowego, które doskonale nadaje się zarówno do wnętrz pomieszczeń jak i do użytku zewnętrznego np. do oświetlenia ulic, ogrodów itp.
WWW: http://led-psc.pl/

Adres:

PSC

Opis firmy

PSC jest wstanie wyprodukować produkt uwzględniając takie elementy, które chce klient jak: wybór oprawy, jej barwa i zastosowanie, kąt padania światła oraz jego barwa, moc żarówki a także barwa strumienia. Te wszystkie czynniki stworzymy wedle indywidualnego zamówienia klienta.

Szczegóły dotyczące oferty firmy, kontaktu z PSC oraz wiele innych informacji odnajdziesz na witrynie www psc-led.pl.

Atutem, który również przemawia za PSC jest fakt, iż jesteśmy maksymalnie elastyczni do potrzeb klienta. Jeżeli żadna z świetlówek, które posiadamy w ofercie nie przypadła do gustu kupującego, jesteśmy zmotywowani by wykonać projekt takiej żarówki jakiej oczekuje klient.

PSC stara się by świetlówki znajdujące się w ofercie wykonane były z najwyższej jakości materiałów, a same żarówki posiadały bardzo długą żywotność jak i energooszczędność. PSC przeprowadziła liczne testy i badania laboratoryjne, które przyczyniły się do osiągnięcia niesamowicie korzystnych wyników naszych produktów, przez co z śmiałością możemy stwierdzić, iż nasze oświetlenie LED są jedne z najlepszych nie tylko na obszarze Polski ale i Europy.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Oświetlenie LED
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie