Kafito Polski

Destylacja, destylator, bimber, drożdże gorzelnicze

Wpis należy do
użytkownika:
RafalW
avatar
przejmij wpis »
Jednym z najważniejszych powodów, dla których podejmujemy próbę przygotowania własnych alkoholi w domu (wina domowego, piwa, wódki, destylatu) jest chęć sporządzenia trunku o wyjątkowych walorach smakowych. Niejednokrotnie dużo lepszych od tych, które można spotkać na półkach sklepowych.
WWW: http://www.destylacja.info

Opis firmy

Wyrób alkoholi domowych wódek, destylatów, nalewek, jest wspaniałym HOBBY. HOBBY pięknym i przyjemnym. Jednym z najważniejszych powodów, dla których podejmujemy próbę przygotowania własnych alkoholi w domu, jest chęć sporządzenia trunku o wyjątkowych walorach smakowych. Niejednokrotnie dużo lepszych od tych, które można spotkać na półkach sklepowych. Ogromną satysfakcję sprawi nam poczęstowanie rodziny czy znajomych alkoholem własnej roboty i usłyszenie od nich słów pochwały oraz zachwytu.
Na łamach naszej strony, chcielibyśmy przybliżać chętnym wiedzę na temat hobby jakim jest wyrób alkoholi domowych, chcemy również udzielać pomocnych rad i wskazówek jak stworzyć wyśmienity trunek, którym ugościmy przyjaciół i rodzinę. Pragniemy także abyście Państwo podzielili się z nami swoimi doświadczeniami, gdyż niezmiernie cenne mogą okazać się Wasze uwagi i spostrzeżenia. Mamy nadzieję, że również nasze obserwacje i wiedza przyczynią się do powiększenia liczby miłośników wyrobu alkoholi domowych. Wierzymy, że owe hobby spotka się z zainteresowaniem wielu osób, bo gdy ktoś już raz spróbuje, to z niego nie zrezygnuje!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie