Kafito Polski

Parkiet Kielce

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
P.P.H.U. FLOOR to działalność funkcjonująca w województwie świętokrzyskim a dokładnie w Kielcach, jej podstawową wykonywaną usługą jest produkcja i układanie parkietów.
WWW: http://www.floor-parkiety.pl/

Adres:

P.P.H.U. FLOOR
Zagnańska 232, 25-563 Kielce
tel.: 41 362 46 76

Opis firmy

P.P.H.U. FLOOR to firma działająca w woj. świętokrzyskim a konkretnie w Kielcach, jej główną świadczoną usługą jest produkcja i układanie parkietów.

Floor oferuje swoim klientom przede wszystkim profesjonalne usługi z najlepszej jakości sprowadzanego drewna, które są układane przez wykwalifikowanych parkieciarzy.Wysoka jakość usług nie idzie w parze z ceną, tzn. nasze bardzo dobrej jakości produkty oferujemy w bardzo niskich cenach, przystępnych na każdą kieszeń.

Działalność Floor prosperuje od 1992 roku i jest liderem w swojej branży narynku Kieleckim. Oprócz parkietów floor oferuje deski podłogowe, listwy przypodłogowe, schody samonośne na beton, tralki oraz chemie parkietową.

Galerie fotografii z naszymi realizacjami znajdziesz na stronie firmowej floor-parkiety.pl, tam tażdowiesz się więcej o naszej ofercie, w której znajdują się często najróżniejsze ciekawe promocje.P.P.H.U. FLOOR
Sylwester Sota

25-563 Kielce
ul. Zagnańska 232
tel./fax 41 362 46 76
e-mail: floor@onet.pl

NIP: 6581465300
Regon: 260310590

Kategorie powiązane z wpisem

kwiaciarnia gdańsk wrzeszcz maciejka

kwiaciarnia wysyłkowa poczta internetowa gdańsk kurierska kwiatowa niespodzianka szybka wysyłka kwiatów tania

kwiatybukiety.pl
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie