Kafito Polski

Wynajem agregatów

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
W XXI wieku nie wyobrażamy sobie życia bez dostępu do prądu, wystarczy tylko krótka jego usterka by życie stało się znacznie trudniejsze, a co dopiero gdy będziemy zmuszeni na dłuższe życie bez prądu?
WWW: http://www.navstar.pl/

Adres:

Navstar

Opis firmy

Zapraszamy do kontaktu z Navstar, nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci pomocy zarówno w doborze najbardziej odpowiedniego agregatu jak i pomocy w jego obsłudze i uruchamianiu.

Navstar to firma, która od lat zajmuje się sprzedażą agregatów prądotwórczych, zarówno tych przeznaczonych do użytku domowego, które są bardzo dobrym rozwiązaniem podczas awarii prądu jak i agregatów przeznaczonych dla firm, zarówno tych dużych, które potrzebują większą dawkę prądu jak i tych mniejszych, które potrzebują np. zasilić kilka maszyn. W ofercie znajdują się również agregaty dla rolnictwa(agregaty do traktorów).


Postawmy się w roli właścicieli firm, którzy wręcz są skazani na prąd, a bez jego źródła cała działalność stoi w miejscu i ponosi przeważnie gigantyczne straty.
Wyjściem z tej sytuacji jest kupno awaryjnego źródła zasilania, które z całą pewnością zastąpi w pełni tradycyjne źródło zasilania.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie