Kafito Polski

Podkłady muzyczne

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
Firma branży muzycznej Piech Studio z Lublina to eksperci z branży produkcji podkładów muzycznych na najróżniejsze okazje. Piech Studio funkcjonuje na rynku muzycznym od wielu lat, w tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami, którzy cały czas z satysfakcją korzystają z naszych usług.
WWW: http://piechstudio.pl/

Adres:

Piech Studio
Świerkowa 24, 20-834 Lublin
tel.: 600 888 295

Opis firmy

Zapraszamy na witrynę www piechstudio.pl by odsłuchać nasze przykładowe podkłady muzyczne, a w razie zainteresowania naszą ofertą wybrać najbardziej odpowiednie barwy głosu które chciałbyś usłyszeć w Twoim nagraniu.

Potrzebujesz profesjonalnego podkładu dźwiękowego, który będzie reklamował Twoją firmę w audycjach radiowych, a może masz dyskotekę lub inny obiekt w którym zapraszasz różne gwiazdy i chcesz by to wydarzenie było reklamowane w radiu i innych mediach. A może potrzebujesz fachowego nagrania multimedialnego do firmy, uczelni, szkoły lub jeszcze innego miejsca? Firma Piech Studio pomoże CI stworzyć dowolne nagranie, wedle podpowiedzi udzielonych przez klienta. Podkłady muzyczne tworzone są aż do uzyskania efektu, który będzie w 100 % spełniał oczekiwania klienta.

Zapraszamy do współpracy

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie