Kafito Polski

Pralnia dywanów Poznań

Wpis należy do
użytkownika:
zawszeczysto
avatar
przejmij wpis »
Zapraszamy do naszej pralni dywanów mieszczącej się przy ul.Kopanina 28/32 w Poznaniu.Prowadzimy w naszej szerokiej ofercie usługi w zakresie czyszczenia dywanów,wykładzin oraz prania tapicerek: meblowych i samochodowych.Pragniemy zaznaczyć, że z czyszczonych powierzchni usuwamy wszelkie roztocza .
WWW: http://zawsze-czysto.pl

Adres:

ZAWSZE CZYSTO
Kopanina 28/32, 60-105 Poznań
tel.: 502610418

Opis firmy

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług czyszczenia dywanów w naszej pralni dywanów mieszczącej się przy ul.Kopanina 28/32 w Poznaniu.Oferujemy wysokiej jakości czynności w zakresie czyszczenia dywanów,wykładzin oraz prania tapicerki meblowej i samochodowej.Pragniemy podkreślić, że z czyszczonych powierzchni usuwamy wszelkie roztocza groźne dla dolnych i górnych dróg oddechowych, aby pozostawić prane powierzchnie bez bakterii zalegających w długo nie czyszczonych tapicerkach meblowych i podłożach podłogowych. Eliminacja alergenów możliwa już do 9 miesięcy! Jako firma profesjonalna, specjalizujemy się szczególnie w ekstrakcyjnym czyszczeniu i praniu polipropylenu, poliamidu, poliamidu impregnowanego, wielu odmian alcantary, wełny ,mikrofizy,bawełny,lnu i wielu innych gatunków i rodzajów tkanin.
Dysponujemy profesjonalnym i sprawdzonym sprzętem i niezbędną wiedzą do tego by zadbać o Twoją wykładzinę, dywany czy kanapę. W użyciu mamy sprzęt i środki chemiczne renomowanych marek takich jak: Karcher oraz Tersus. Nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni, doswiadczeni w swoim zawodzie i znakomicie znają się na wykonywanym zawodzie. Nieustannie podnosimy naszą wiedzę w dziedzinie czyszczenia i pielęgnacji wykładzin, dywanów oraz wszelkich mebli

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie