Kafito Polski

Nueve - bezpieczeństwo it, najlepsze programy dla małych i średnich przedsięborstw, comarch,

Wpis należy do
użytkownika:
nueve
avatar
przejmij wpis »
Od 2004 roku wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa, wdrażając i serwisując systemy informatyczne ułatwiające codzienną pracę. Specjalizujemy się we wdrożeniach oprogramowania finansowo-księgowego, płacowo-kadrowego, handlowego takich producentów jak Comarch S.A., Insert S.A.,
WWW: http://www.nueve.pl/

Adres:

Nueve
Pardyaka 11a, 32-400 Myślenice
tel.: 123455080

Opis firmy

Od 2004 roku wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa, wdrażając i serwisując systemy informatyczne ułatwiające codzienną pracę. Specjalizujemy się we wdrożeniach oprogramowania finansowo-księgowego, płacowo-kadrowego, handlowego takich producentów jak Comarch S.A., Insert S.A., serwisujemy też WAPRO oraz Symfonię.

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstwa, błyskawiczną pomoc w momencie awarii, wsparcie techniczne i merytoryczne. Pomagamy w uzyskaniu finansowania inwestycji informatycznych poprzez leasing sprzętu i kompleksowych rozwiązań.
W ramach prowadzonej działalności świadczymy profesjonalne usługi serwisowe sprzętu komputerowego. Naprawiamy komputery stacjonarne, notebooki, drukarki. Służymy pomocą w instalacji i konfiguracji oprogramowania, odzyskaniu utraconych danych, usunięciu wirusów. Nueve to profesjonalny serwis komputerowy w Myślenicach.

U nas diagnoza problemu zawsze ZA DARMO! Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Na terenie Myślenic dojazd do klienta – gratis.

Sprzedajemy również materiały eksploatacyjne do drukarek, faksów itp (tonery, tusze, tasiemki)

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie