Kafito Polski

Studio Reklamy Omega Art

Wpis należy do
użytkownika:
wydruki
avatar
przejmij wpis »
Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą produktów związanych z reklamą wizualną, działającym na rynku od 1997 roku. Samodzielne wykonywanie zleceń pozwala nam na gwarantowanie najwyższej jakości, oferowanie najkrótszych możliwych terminów realizacji przy zachowaniu korzystnych dla Państwa cen.
WWW: http://www.omegaart.pl

Adres:

Reklama Kielce - Studio Reklamy Omega Art
Hauke Bosaka 11, 25-217 Kielce
tel.: 41 369 24 11, fax.: 41 369 24 11

Opis firmy

Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą produktów związanych z reklamą wizualną, działającym na rynku od 1997 roku. Samodzielne wykonywanie zleceń pozwala nam na gwarantowanie najwyższej jakości, oferowanie najkrótszych możliwych terminów a wszystko to przy zachowaniu poziomu cenowego, który wierzymy, iż będzie dla Państwa atrakcyjny. Staramy się aby oferowane przez nas produkty i rozwiązania były nowoczesne, a także by maksymalnie zaspokajały potrzeby naszych klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Główny zakres działalności naszej firmy stanowi szeroko rozumiana reklama i informacja wizualna. Wykorzystując najlepsze materiały oraz najnowsze technologie tworzymy nośniki bezpośrednio przyczyniające się do sukcesu naszych klientów. Wysoka jakość realizowanych przez nas projektów zapewni profesjonalną oprawę zarówno punktów sprzedaży jak również stoisk targowych i wystawienniczych.Duża część naszej produkcji związana jest z drukiem wielkoformatowym. W naszym parku maszynowym znajdują się zarówno plotery ecosolventowe do druku w wysokiej rozdzielczości jak również produkcyjne, wielkogabarytowe drukarki twardosolwentowe. Specjalizujemy się w druku billboardów, citylightów, siatek na elewacje budynków, banerów, grafik na pojazdy, plandek - TIR, grafik na foliach samoprzylepnych. Dodatkowo proponujemy usługi wykończeniowe oraz kompleksowe usługi montażowe.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie