Kafito Polski

Hostthenprofit

Wpis należy do
użytkownika:
joland
avatar
przejmij wpis »
Host Then Profit jest to zestaw usług marketingowych i hostingowych dla zaczynającego networkera. A w nim: autoresponder, pokój konferencyjny, hosting do 4 domen, wideohosting jak i wiele innych interesujących możliwości. Wszystko za mniej niż trzydzieści złotych miesięcznie.
WWW: http://gvo-htp.pl

Opis firmy

Prawie każdy przedsiębiorca prędzej czy później stanie przed koniecznością założenia strony firmowej. Mając do wyboru tak wielu dostawców hostingu może to być nie lada problemem. Od małych i tanich serwisów oferujących podstawowe usługi, do dużych, specjalizujących się w usługach dla określonych klientów.

Przede wszystkim istotny jest limit transferu danych. Dla małych, jedynie informacyjnych stron taki limit na pewno ma prawo być niski, bo przekroczenie go ze 100% pewnością nie będzie łatwe. Jeśli natomiast mamy do czynienia z rozbudowaną stroną (na przykład ze sklepem internetowym) i prognozujemy duży ruch, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na tę cechę serwera. Taki limit transferu w zależności od dostawcy waha się między 3 a 10 gigabajtów miesięcznie z opcją odpłatnego zwiększenia limitu.

Który z nich jest najlepszy, czym kierować się przy wyborze, która opcja bardziej się opłaca? <a href="http://gvopolska.com/?id=wiazek"><strong>Host Then Profit</strong></a> to pakiet usług internetowych dla początkujących marketerów. W skład wchodzą: autoresponder, pokój konferencyjny, hosting do 4 domen, wideohosting oraz wiele innych przydatnych możliwości. A wszystko to za mniej niż 30 zł na miesiąc.A dodatkowo przelewy dla Ciebie nawet 10 poziomów w dół, w systemie automatycznego matrixa.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie