Kafito Polski

Edenred Polska Sp.

Wpis należy do
użytkownika:
Edenred Sp z o.o.
avatar
przejmij wpis »
Innowacyjne rozwiązania proponowane przez firmę Edenred zapewniają wykorzystanie przyznanych środków zgodnie z ich przeznaczeniem orazumożliwiają firmom bardziej efektywne zarządzanie świadczeniami pozapłacowymi, programami motywacyjnymi i systemami nagradzania.
WWW: http://www.edenred.pl

Adres:

Edenred Polska Sp. z o.o.
Przemysłowa ,30, 00-450 Warszawa
tel.: 22 2 927 927 , fax.: 22 2 927 928

Opis firmy

Edenred jest światowym liderem w zakresie usług przedpłaconych dla sektora B2B. Firma współpracuje z 530 000 przedsiębiorstw i instytucji na całym świecie oraz zapewnia systemy motywacyjne dla ponad 34,5 milionów ludzi na wszystkich kontynentach. W Polsce Edenred istnieje od 1997 roku. Do 2010 firma funkcjonowała jako Accor Services..
Edenred od 50 lat tworzy i dostarcza gotowe rozwiązania z zakresu motywacji i nagradzania pracowników oraz budowania pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Innowacyjne rozwiązania proponowane przez firmę Edenred zapewniają wykorzystanie przyznanych środków zgodnie z ich przeznaczeniem orazumożliwiają firmom bardziej efektywne zarządzanie świadczeniami pozapłacowymi, programami motywacyjnymi i systemami nagradzaniaW ofercie firmy Edenred znajdują się:
•Karty i kupony podarunkowe
•Karty i kupony żywieniowe
•Karty i kupony premiowe

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Świadczenie wakacyjne bez podatku
Smaczny lunch dla pracowników z korzyściami dla wszystkich
Sprostaj różnym potrzebom pracowników
SPORT i KULTURA - Przełomowy duet dla ducha i ciała pracowników
Edenred Polska – nowa jakość na rynku
Trendy w motywacji pracowników
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie