Kafito Polski

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Wpis należy do
użytkownika:
baggio
avatar
przejmij wpis »
Kupno sprzętu Budowlanego to bardzo droga inwestycja, co jednak zrobić gdy chcemy wykonać swój wymarzony projekt a nie stać nas na kupno takiego sprzętu. Firma Metmar wychodzi nam z pomocną dłonią, wypożyczalnia sprzętu budowlanego to jest to czego szukałeś.
WWW: http://www.metmar.waw.pl

Adres:

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Aleja Bzów 28, 02-495 Warszawa
tel.: 605 67 98 98

Opis firmy

Budujesz dom, chcesz wykonać swoją wymarzoną konstrukcję, masz w planie zrobić chodniczek, a może chcesz spróbować wyremontować swój dom czy pokój albo postawić ogrodzenie.
Na pewno przed wykonaniem takiej inwestycji musisz sporządzić szacunkowy plan kosztów jakie poniesiesz podczas budowy. Niestety urządzenia budowlane to maszyny, które niestety swoje kosztują i jeżeli budownictwo to nie jest Twoja branża a zakupione urządzenia okażą się jednorazowego użytku szybko przekonasz się, że taka inwestycja budowlana mocno obciąży Twój budżet.

Sprawdźmy ile kosztuje sprzęt budowlany:
Betoniarka ok. 1500zł
Młoty Udarowe od 2000zł
Agregaty prądotwórcze od 2000zł
Urządzenia pomiarowe – kilkaset złotych
Piły i wyrzynarki od 500 do 5000zł
To oczywiście tylko malutka część maszyn, przydatnych podczas prac budowlanych.
Musimy cię jednak pocieszyć, kupno nie jest konieczne a na pewno nie w tym przypadku w tym przypadku, wypożyczalnia elektronarzędzi to usługa która może Cie uratować.
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego to usługa która w tym momencie powinna być strzałem w dziesiątkę a którą oferuje Ci firma METMAR. Oszczędzasz nie tylko mnóstwo pieniędzy ale i czasu gdyż firma zagwarantuje Ci fachową pomoc odnośnie obsługi wypożyczanego sprzętu.
Nie tylko wypożyczalnia sprzętu budowlanego ale i wypożyczalnia elektronarzędzi czy wypożyczalnia sprzętu sportowo turystycznego znajduje się w ofercie firmy Metmar.
Wypunktowaliśmy już ile kosztuje kupno sprzętu budowlanego, teraz porównajmy te ceny z kosztem który poniesiesz korzystając z oferty firmy Metmar.
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego np.
Betoniarka 30zł/doba
Urządzenia pomiarowe ok. 100zł/doba
Piły i wyrzynarki ok. 50zł/doba
Wypożyczalnia elektronarzędzi:
Młoty Udarowe ok. 100zł/doba
Agregaty prądotwórcze od 50zł/doba
Pełna oferta firmy Metmar to:
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wypożyczalnia sprzętu sportowo turystycznego oraz wypożyczalnia elektronarzędzi a dokładniej:
Sprzęt malarski
Urządzenia hydrauliczne
Zagęszczarki i wibratory
Narzędzia spawalnicze
Narzędzia grzewcze
Urządzenia blacharsko – glazurnicze
Wiertarki i wkrętarki
Dodatkowo Firma zajmuje się serwisem urządzeń budowlanych oraz usługami ślusarskimi.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie