Kafito Polski

Odżywki, Odżywki Kraków, Suplementy Kraków, Odzywki na miesnie, Body World, Odżywki Body World.

Wpis należy do
użytkownika:
Botage
avatar
przejmij wpis »
Szukasz profesjonalnego sklepu z z odżywkami i suplementami na terenie Krakowa? Body World znajduje się w Krakowie i jest to największy powierzchniowo stacjonarny sklep w okolicy Krakowa. Oferuje odżywki ponad 50 marek z całego świata.
WWW: http://www.BodyWorld.pl

Adres:

Body World
Jana Szwai 16 LU 8, 30-383 Kraków
tel.: 889-222-779

Opis firmy


Szukasz profesjonalnego sklepu z z odżywkami i suplementami na terenie Krakowa? Body World znajduje się w Krakowie i jest to największy powierzchniowo stacjonarny sklep w okolicy Krakowa. Oferuje odżywki ponad 50 marek z całego świata. Odżywki przeznaczone są dla wszystkich aktywnych umysłowo oraz fizycznie. Profesjonalne podejście do klienta oraz pomoc z rozpisywania diet, układania suplementacji i treningu jest misją sklepu Body World.

Oferta obejmuje zakres elitarnych producentów takich jak Optimum czy Fitness Authority oraz wiele innych. Dosłownie wszystkie suplementy są wyselekcjonowane i bezpieczne w działaniu. Między innymi takie odzywki na miesnie jak Monster 100 oraz HMB są gwarantem skutecznego działania.

Sklep Body World to również internetowy sklep z suplementami gdzie szybko i bezpiecznie można zamówić najlepszej jakości odżywek. Jako jedyny sklep sportowy z branży nie oferujemy suplementów firm, które w kiedykolwiek miały domieszki jakiekolwiek niedozwolone substancje.

Bez względu na cel, czy jest to budowa masy, spalanie tłuszczu lub poprawa wydolności specjaliści doradzą jak używać suplementy żeby osiągnąć zamierzone efekty. Rzetelna obsługa obejmuje również układanie indywidualnych programów treningowych a także diet dostosowanych do celu. Warto inwestować w swoje zdrowie, nic bardziej się nie opłaca.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie