Kafito Polski

Nagrobki Z.Rychlik - parapety, blaty, schody, posadzki granitowe. Kamieniarstwo.

Wpis należy do
użytkownika:
prohankop
avatar
przejmij wpis »
Oferujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, dziecięce i grobowce. Usługi kamieniarskie. Projektowanie, renowacje, przenoszenie nagrobków, ekshumacje. Sprzedajemy także ozdoby nagrobkowe, wazony, ornamenty, lampiony, książki i krzyże nagrobne, również sprzedaż wysyłkowa.
WWW: http://prohankop.pl

Opis firmy

Nasza firma zajmuje się obróbką kamienia naturalnego, który wykorzystywany jest zarówno w kamieniastwie nagrobkowym, jak i w budowlanych pracach wykończeniowych oraz do produkcji elementów galanterii kamiennej.
Jako surowiec wykorzystujemy kamienie naturalne, głównie granity, pochodzace z całego świata. W ofercie posiadamy również marmury oraz piaskowce.
Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji indywidualnych zleceń kamieniarstwa nagrobkowego oraz w wykonywaniu kamiennych tablic pamiątkowych. Nagrobki i grobowce wykonywane są ze skatalogowanych wzorów lub na podstawie projektów indywidualnych, współtworzonych razem z klientem.
Oprócz nowych projektów, wykonujemy także prace renowacyjne na nagrobkach już istniejacych, takie jak: odnawianie nagrobków, prostowanie przekrzywionych nagrobków, wykonywanie tzw. \"dopisków\" do tablic nagrobnych lub poduszek kamiennych i inne.
Podejmujemy się również zleceń dotyczących ekshumacji oraz przeniesienia całych grobów.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie