Kafito Polski

Centrum Terapeutyczno Rehabilitacyjne Hades

Wpis należy do
użytkownika:
Temidus
Temidus
przejmij wpis »
Sauna Infra Red, solarium, siłownia, Masaże, fitness, pilates sztuki walki w brzegu , zapraszamy
WWW: http://ctr.org.pl

Adres:

CTR HADES
Towarowa 10, 49-300 Brzeg
tel.: 696358845

Opis firmy

Wreszcie nadeszła długo oczekiwana ,zarówno przez właściciela jak i miłośników sportów siłowych chwila. Centrum Rehabilitacyjno – Terapeutyczne „Hades ” zostało oficjalnie otwarte.
Uroczystość odbyła się 28 stycznia br. o godzinie 11.00 w siedzibie Centrum przy ul. Towarowej 10. W obecności zaproszonych gości symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali : Marcin MIKOŁAJÓW , Robert KRYCH oraz Mariusz OLESZAK. Po krótkim przemówieniu i toaście odbył się pokaz, który przygotowali koledzy z sekcji sportów siłowych z LZS Olszanka Pogorzela Sekcja Sportów Siłowych. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem licznie przybyłych gości.
Centrum Rehabilitacyjno – Terapeutyczne „Hades” będzie świadczyć usługi w zakresie profesjonalnego prowadzenia zajęć rekreacyjno – sportowych oraz sztuk walki z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu treningowego.
„Chcę zaproponować usługi dobrane do potrzeb każdego, odpowiednie zestawy ćwiczeń, porady specjalistów przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu” mówi Marcin MIKOŁAJÓW
Celem nadrzędnym Centrum Rehabilitacyjno – Terapeutycznego „Hades” jest prowadzenie klubu proponującego szeroką gamę zajęć sportowych. W miarę rozwoju firmy planowane jest stworzenie centrum sztuk walki i samoobrony dla kobiet i mężczyzn oraz szerokiej gamy zajęć sportowych , terapeutycznych (np. masaże i fizykoterapia), fitness i zajęć z dziećmi.Aktualnie polecamy zajęcia w nowoczesnej siłowni i korzystanie z solarium i sauny.
Nad wszystkim będą czuwać instruktorzy i specjaliści w swoich dziedzinach, posiadający odpowiednie kwalifikacje i umiejętności.
„Pracując na sukces przedsięwzięcia , każda z zatrudnionych osób będzie odpowiadać za wyznaczone mu zadanie .Rodzaj zakres i czas prac będzie elastyczny i dostosowany do aktualnych potrzeb”. – mówi M. Mikołajów
Wszystkich chętnych zapraszamy do Centrum od 1 lutego, a wszelkich informacji można dowiedzieć się w jego siedzibie oraz ze strony internetowej;
www.ctr.org.pl
Tekst A. Klimek

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie