Kafito Polski

Sadowniczy.pl

Wpis należy do
użytkownika:
Mariusz Kwiatkowski
avatar
przejmij wpis »
Sadowniczy.pl to największy sklep na rynku e-handlu roślinami,sadzonkami i wszystkim co z tym zespolone.Specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej,jest w stanie dostarczyć dostępny artykuł do każdego miejsca w kraju jak i za granicą.
WWW: http://www.sadowniczy.pl

Opis firmy

Asortyment Sadowniczy.pl obejmuje m.in owocowe - każdego typu drzewka dające owoce, sadzonki - znaczny dobór sadzonek, nasiona warzyw - nasiona niemal wszelakiego typu warzywa, nasiona - inne nasiona nie wymienione w tym akapicie, nasiona kwiatów - każdego typu nasiona kwiatów ozdobnych i innych, cebulki kwiatowe - cebulki wszelakiego typu kwiatów, cebulki tulipanów - cebulki wszelkiego rodzaju tulipanów, nasiona na kiełki - nasiona niemal wszystkich kiełków, karmnik - karmnik dla ptaków (również ozdobne), pokarm dla ptaków - pożywienie dla ptaków do zużycia w karmnikach, byliny - każdego typu byliny, nasiona trawy - nasiona wszelakiego rodzaju traw, drzewa owocowe - drzewa,także ozdobne,wydające każdego typu owoce np. jabłoń,grusza etc.

Sadowniczy.pl to miejsce,gdzie każdy poszukujący roślin wypatrzy coś dla siebie.Przejrzysty interfrejs,łatwość dokonywania zakupów,wszelkiego rodzaju promocje - jest tylko jedno moejsce w sieci,gdzie można doświadczyć tego wszytkiego z tego typu asortymentem.

Sadowniczy.pl to nie tylko okazały asortyment towarów w cenach hurtowych ale i także miła i biegła obsługa.Pracownicy Sadowniczy.pl potrafią doradzić wybór jakiejkolwiek rośliny indywidualnie dopasowanej do potrzeb kontrahenta.Każdy kazus jest traktowany osobno,więc troska o kontrahenta jest misją Sadowniczy.pl.


Sadowniczy.pl to największy sklep na rynku e-handlu roślinami,sadzonkami i wszystkim co z tym zespolone.Specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej,jest w stanie dostarczyć dostępny artykuł do każdego miejsca w kraju jak i za granicą.Charakteryzuje się obeznaną obsługą oraz poszczególnym podejściem do wszelkiego konsumenta.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie