Kafito Polski

CentrumPR.pl

Wpis należy do
użytkownika:
slawek
slawek
przejmij wpis »
Centrum Prasowe CentrumPR.pl działa od 1997 roku. Przez ten czas stało się aktywną i rzetelną platformą wymiany informacji. Wysoka jakość publikacji oraz ciągle zwiększająca się ilość materiałów świadczą zarówno o zaangażowaniu użytkowników, jak i zaufaniu jakim obdarzyły serwis agencje PR. CentrumPR.pl zostało pozytywnie zweryfikowane przez administratorów Google, dzięki czemu wszystkie artykuły prasowe dodane do CentrumPR są również dostępne na platformie Google News Polska. Warto wiedzieć, że Google News porządkuje wiadomości zaledwie z około 300 najważniejszych portali w języku polskim z całego świata, w tym również z CentrumPR.
WWW: http://centrumpr.pl

Opis firmy

CentrumPR łączy w sobie:
Serwis prasowy przeznaczony dla dziennikarzy, agencji prasowych i innych osób profesjonalnie związanych z mediami, a także dla wszystkich zainteresowanych aktualnymi informacjami na temat polskiej gospodarki. Zadaniem serwisu jest nie tylko dostarczanie bieżących informacji, ale także ułatwianie kontaktu użytkowników serwisu z autorami publikacji.

Dziennikarstwo obywatelskie umożliwiające interaktywne tworzenie i publikację artykułów przez amatorów dziennikarstwa, zazwyczaj niezwiązanych zawodowo z pracą dziennikarza czy reportera. CentrumPR stanowi pole do popisu dla każdego, kto czuje chęć ubrania swoich opinii w słowa artykułu prasowego i nie boi się podzielić nimi z resztą społeczności internetowej.

Instrument dla Agencji Public Relatons – mini biuro prasowe oraz internetowy system do dystrybucji artykułów prasowych. Dzięki temu rozwiązaniu Agencja i jej Klienci zyskują na skuteczności wielokanałowej dystrybucji informacji. Funkcjonalność aplikacji umożliwia dziennikarzom dotarcie zarówno do aktualnych, jak i archiwalnych informacji prasowych oraz galerii zdjęć.

Każdy zarejestrowany użytkownik Grupy Kafito ma dostęp do serwisu prasowego http://www.centrumpr.pl, gdzie może samodzielnie publikować artykuły prasowe.

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

Zmiana produkcji w branży automotive na pojazdy bardziej zrównoważone. To cel nowo zawiązanej grupy
Zlecenia transportowe na towary o dużych gabarytach
Digel otworzył salon firmowy w Arkadii
PRZEPROWADZKI MIĘDZYANRODOWE WARSZAWA
Rodzaje księgowości
Niech cię usłyszą – dziennikarstwo obywatelskie najlepsze serwisy w internecie

Własne artykuły

Dziennikarstwo obywatelskie - najlepsze miejsce na publikacje
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie