Kafito Polski

AiT - dystrybutor MSA na południową Polskę. Artykuły BHP, odzież robocza, art. BHP.

Wpis należy do
użytkownika:
poqwer
poqwer
przejmij wpis »
Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, warto ochraniać życie i nie narażać go niepotrzebnie, szczególnie jeśli zabezpieczyć go można wyposażając pracownika w odpowiedni sprzęt lub elementy ubioru. Dlaczego warto wybrać markę MSA? Ponieważ Misją MSA jest zapewnienie wszystkim ludziom bezpieczeństwa w trakcie pracy oraz aby oni, ich rodziny i członkowie ich społeczności mogli żyć w zdrowiu na całym świecie. MSA jest organizacją całkowicie oddaną ochronie zdrowia i bezpieczeństwa swoich klientów.
WWW: http://ait-dystrybucja.pl

Adres:

P.P.U.H. "AiT" Tomasz Czechowski
Schweitzera 11, 30-695 Kraków
tel.: 12 657 91 95, fax.: 12 650 19 51

Opis firmy

Firma AiT jest wyłącznym dystrybutorem firmy MSA na południową Polskę. Odzieżą roboczą i art. BHP zajmuje się od 20 lat.

Oferujemy:

Ochronne
- Urządzenia do ochrony przed upadkiem
- Ochrona oczu
- Ochrona twarzy
- Ochrona głowy
- Ochronniki słuchu
- Odzież ochronna
- Wyposażenie

Serwis i konserwacja
- Kamery termowizyjne
- Detektory

Stacjonarne systemy wykrywania gazu i płomienia
- Mierniki przenośne
- Sprzęt oczyszczający

Sprzęt filtrujący (APR)
- Aparaty oddechowe na sprężone powietrze

Jesteśmy dystrybutorem firmy MSA na południową Polskę.

O firmie MSA:
Jakość jest dla nas najważniejsza
Nie bez powodu MSA posługuje się sloganem "The Safety Company". Ponieważ wykorzystujemy inżynierię precyzyjną do tworzenia najwyższej jakości produktów bezpieczeństwa, tak aby ludzie na całym świecie mogli pracować w najbezpieczniejszych warunkach, jakie tylko są możliwe.

Mówiąc wprost, bezpieczeństwo to nasza misja. Wierzymy, że opracowywanie koncepcji, projektowanie i budowanie najlepszych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa oznacza, że musimy osiągnąć wyznaczony sobie cel. Inwestujemy więcej środków w badania nad bezpieczeństwem i inżynierię niż jakakolwiek inna firma w naszej branży. Ponieważ wiemy, że nasz sprzęt odgrywa decydującą rolę pracy ludzi na całym świecie. Wiemy, że nasza maska Ultra Elite nie jest tylko kolejnym narzędziem – często stanowi ratującą życie zaporę oddzielającą strażaków od gorącej chmury toksycznych gazów. Jednocześnie uprząż MSA Workman to więcej niż tylko zbiór pasków i sprzączek – może uratować pracownika na budowie przed śmiertelnym upadkiem.

Jesteśmy dumni z naszej pracy i stoimy za każdym naszym produktem. Ponieważ wiemy, że ludzie na nas polegają w zakresie ochrony ich zdrowia i życia. Ciężko pracujemy na zaufanie naszych klientów i staramy się wyprzedzać ich oczekiwania. Często mawiamy w MSA, że dzięki nam świat jest bezpieczniejszy... indywidualne podejście to podstawa.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie