Kafito Polski

obrączki Szczecin

Wpis należy do
użytkownika:
stalin
avatar
przejmij wpis »
Zakład złotniczy w Szczecinie który oferuje sprzedaż i produkcję biżuterii takiej jak: obrączki, pierścionki, bransoletki, kolczyki, łańcuszki itp. Złotnik o długiej tradycji i wieloletnim doświadczeniu oferuje wyroby ze złota w wielu nietypowych wzorach.
WWW: http://www.zlotniksikorski.pl

Adres:

złotnik Szczecin
Batalionów Chłopskich 52, 70-476 Szczecin

Opis firmy

Po wyborze kruszców, z którego mają zostać wykonane obrączki, warto zastanowić się czy chcielibyśmy ozdobić je dodatkowymi kamieniami. Bardzo często żeńskie wersje obrączek różnią się od tych, wykonanych dla panów. Często umieszcza się w nich diamenty, brylanty lub cyrkonie, które dodają im blasku. Wówczas warto zwrócić uwagę na próbę jubilerską. Im wyższa liczba próby jubilerskiej, tym szlachetniejszy kamień. Jeśli takie rozwiązania wydają się zbyt kosztowne, możemy ozdobić obrączkę wygrawerowanym napisem z datą ślubu.
Na samym początku musimy podjąć decyzję, z jakiego materiału mają zostać zrobione obrączki. Najczęściej <a href="http://www.zlotniksikorski.pl" title="">obrączki</a> wykonywane są ze stopu złota. Można więc wybierać między złotem białym, a złotem żółtym. Nowością jest złoto różowe, o łososiowym odcieniu. Zakłady jubilerskie oferują również obrączki z dwóch stopów. Atrakcyjniejsze cenowo wydają się być obrączki wykonywane z palladu. Znacznie więcej zapłacimy za obrączki platynowe. Wybierając surowiec, najlepiej kierować się zasobnością portfela i własnym gustem, ponieważ wszystkie z wyżej wymienionych materiałów są trwałe i wytrzymałe na zarysowania.
Każda para młoda przed ślubem staje przed trudnym wyborem, jakie obrączki wybrać. Biorąc pod uwagę, że jest to jedyny element biżuterii, który towarzyszy nam przez resztę życia, wybór wcale nie wydaje się łatwy. Obecnie na rynku znajduje się bardzo szeroki wybór obrączek. Ponadto w ofercie jubilerów pojawiła się możliwość zaprojektowania biżuterii według projektu zamawiającego. Tak rozległy wachlarz możliwości jeszcze bardziej komplikuje wybór tego, co byłoby dla nas najlepsze.
Przy wyborze obrączek, najlepiej nie sugerować się aktualną modą. Najbezpieczniej jest odwołać się do własnego gustu i poczucia estetyki. Mody szybko przemijają, dlatego im bardziej klasyczna obrączka, tym lepiej. Uniwersalne wzory sprawdzą się równie dobrze na dłoni panny młodej, jak i pana młodego.
Kiedy dokonamy wyboru surowca, warto pochylić się nad tym, jak powinien wyglądać kształt naszej obrączki. W ofercie znajdują się obrączki gładkie, błyszczące, matowe, wąskie, szerokie, z grawerowanymi wzorami, wielokolorowe. Zazwyczaj jubiler posiada w swoim zakładzie katalog z gotowymi wzorami. Zawsze możemy zaprojektować obrączkę według własnego pomysłu. Wówczas ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.
Istotny jest także rozmiar obrączki. Jeśli wybieramy obrączkę w upalny dzień - lepiej zdecydować się na nieco ciaśniejszą. W zimę należy wybrać obrączkę luźną. Szczególną uwagę na ten aspekt powinny zwrócić osoby, mające skłonność do opuchlizny, wywołanej przez zmiany pogodowe. Po wejściu do jubilera, najlepiej poczekać, aż ciało wyrówna temperaturę z otoczeniem, aby mieć pewność, że nie dokonamy zakupu za małej, bądź za dużej obrączki. Złotnik ma także możliwość zmiany wielkości obrączki po jej wykonaniu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie