Kafito Polski

Biuro Nieruchomości Warszawa

Wpis należy do
użytkownika:
Badawaw
avatar
przejmij wpis »
Bada Nieruchomości jest pośrednikiem kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie Warszawy i sąsiadujących miejscowości. Jesteśmy również profesjonalnym doradcą kredytów hipotecznych i sprzedawcą gotowych projektów domów.
WWW: http://www.bada-nieruchomosci.pl

Adres:

Bada
Al. Armii Krajowej, 46, 05-800 Pruszków
tel.: 531948226, fax.: 227599088

Opis firmy

Bada Nieruchomości jest nowoczesną agencją nieruchomości pomagającą w kupnie, sprzedaży oraz wynajmie mieszkań, domów i działek budowlanych. Podpisując umowę pośrednictwa zobowiązujemy się do reprezentowania wyłącznie jednej strony transakcji. Zwiększa to zaufanie i lojalność w stosunku do naszych klientów.
Bada Nieruchomości to również broker kredytów hipotecznych. Nasi doradcy bezpłatnie pomagają w wyborze kredytu, złożenia wniosku kredytowego i negocjacji z bankami warunków kredytowych. Wspólne działanie zwiększa nasze możliwości. Klienci oszczędzają czas kontaktując się z jednym doradcą zajmującym się zarówno samą transakcją jak i wnioskiem kredytowym. Wspólna analiza zwiększa dodatkowo bezpieczeństwo i sprawność przeprowadzenia całego procesu na rynku nieruchomości.
Bada Nieruchomości pomaga również w zakupie gotowego projektu domu współpracując z największymi biurami architektonicznymi w kraju.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie