Kafito Polski

Weterynarz Kęty

Wpis należy do
użytkownika:
wuha
avatar
przejmij wpis »
Placówka zapewni pomoc w przypadkach nagłych zachorowań i wypadków Państwa pupila. Na miejscu wykonujemy większość badań diagnostycznych: obrazowych, mikroskopowych, laboratoryjnych. Leczenie zwierząt w Kętach i okolicach darmowy dojazd
WWW: http://www.weterynarzkety.pl

Adres:

OpenVet
Jana Kantego 14, 32-651 Nowa Wieo
tel.: 723330933

Opis firmy

Przychodnia weterynaryjna oddział Kęty to miejsce przyjazne dla Twojego czworonoga znajdujemy się przy ul. Jana Kantego 14 w Kętach.
Prowadzimy całodobową opiekę nad chorymi zwierzętami, nasza klinika weterynaryjna działa tak jak każda placówka tego typu: pacjent przez całą dobę jest pod opieką wykwalifikowanego personelu, a wszelkie zabiegi i sam proces leczenia nie wymaga uciążliwych, wielokrotnych przyjazdów do lecznicy, co jest szczególnie istotne gdy sprawia to kłopot opiekunowi i przysparza dodatkowych cierpień zwierzęciu.
Centrum diagnostyczne w pełni wyposażone laboratorium i urządzenia do obrazowania organów wewnętrznych, które pozwalają nam na szybkie stawianie diagnozy.
Przychodnia zajmuje się leczeniem zwierząt towarzyszących takich jak: psy, koty, króliki, chomiki, fretki i wiele innych. Doświadczony zespół lekarzy zapewnia najwyższy standard świadczonych usług. Lecznica posiada w ofercie szeroką gamę karm bytowych oraz weterynaryjnych. Wykonujemy szeroki wachlarz badań laboratoryjnych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie