Kafito Polski

Gromos - kamień naturalny

Wpis należy do
użytkownika:
designspektrum
avatar
przejmij wpis »
Firma Gromos zajmuje się importem kamienia naturalnego przeznaczonego do zastosowań przy wykańczaniu wnętrz i w realizacji projektów architektonicznych. Zakład w swojej szerokiej ofercie kamienia naturalnego oferuje miedzy innymi kamień Granit.
WWW: http://www.gromos.pl

Opis firmy

Firma Gromos zajmuje się importem kamienia naturalnego przeznaczonego do zastosowań przy wykańczaniu wnętrz i w realizacji projektów architektonicznych.

Zakład w swojej szerokiej ofercie kamienia naturalnego oferuje miedzy innymi kamień Granit. Kamień granitowy wykorzystywany jest jako materiał na schody granitowe, a przede wszystkim na blaty kuchenne granitowe. Blaty cięte są pod wymiar tak aby można je było zastosować do dowolnego projekty kuchni. Blaty kuchenne granitowe dostępne są także bezpośrednio w zakładzie.

Firma dysponuje szerokim asortymentem kamienia marmuru. Marmur jest materiałem który znajduje zastosowanie w wykładzinach elewacyjnych, wykańczaniu wnętrz oraz przede wszystkim w produkcji schodów marmurowych. W parapetach i kominkach równiez zastosowanie zdobywa marmur.

Zakłady kamieniarskie a szczególnie produkujące nagrobki zapraszamy do współpracy z firmą Gromos.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie