Kafito Polski

Bronzamet s.c.- metale kolorowe

Wpis należy do
użytkownika:
bronzamet
avatar
przejmij wpis »
Bronzamet s.c. zajmuje się sprzedażą metali nieżelaznych. W ofercie naszej znajdą Państwo wyroby z brązu, mosiądzu, aluminium, miedzi, w postaci: tulei, rur, prętów, blach, płaskowników, kształtowników. W szczególności zachęcamy do składania zapytań na pręty, tuleje w gatunkach B101, BA1032, płaskowniki z brązu, formatki mosiężne. Jeżeli mają Państwo problem ze znalezieniem trudno dostępnego gatunku lub materiału, postaramy się w tym pomóc.Cechuje nas szeroki asortyment oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do nawiązania współpracy.
WWW: http://www.bronzamet.pl

Adres:

Bronzamet s.c.

Opis firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży metali kolorowych. Dostarczamy wyroby z brązu, a także mosiądzu, miedzi, aluminium i stali nierdzewnej. Chcąc wyróżnić się w danym sektorze nasza firma podchodzi z najwyższą starannością do każdego zapytania Klienta, przedstawiając możliwie najlepszą z punktu widzenia odbiorcy ofertę. Współpraca z krajowymi, ale także zagranicznymi dostawcami pozawala nam na dostosowanie się do potrzeb Klienta i jak najszybszą realizację zlecenia. Operujemy zarówno na rynku hurtowym, jak i rynku detalicznym, nie zapominając w tym miejscu o potrzebach jednostki.
Szczegółową ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do składania zapytań oraz nawiązania współpracy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie