Kafito Polski

Remonty , usługi wykańczania wnętrz kraków

Wpis należy do
użytkownika:
agnnow
avatar
przejmij wpis »
Krakowska firma Renbau oferuje pełen zakres usług remontowych i związanych z wykańczaniem wnętrz - od malowania i tynkowania po prace murarskie , projektowanie wnętrz i wykańczanie łazienek, boazerie, podłogi, schody i usługi elektryczne, a nawet koszenie trawników. Z Renbau remont jest prosty.
WWW: http://renbau.pl

Adres:

Renbau Kraków
Szlak 77/215, 31-153 Kraków
tel.: +48 792 803 806

Opis firmy

Zapewnimy ci kompleksowy remont domu i mieszkania. Wśród naszych usług znajdziesz także projektowanie i aranżacje wnętrz, malowanie, tapetowanie, ściany i suche tynki, wykańczanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, opalanie starej powłoki malarskiej na powierzchniach drewnianych, wykładania schodów i nasadzenia roślin, flizowanie oraz biały montaż.
Zawsze wywiązujemy się z przyjętych terminów i rzetelnie informujemy naszych klientów o kosztach remontu. Nasi fachowcy oprócz rzetelnego wykonania usług remontowych, zapewniają klientom także fachowe doradztwo - dzięki Renbau nie popełnisz błędów, za które będziesz płacić przy kolejnym remoncie. Zapraszamy do kontaktu - telefonicznie lub przez stronę www.

Zarówno w Krakowie jak i w innych miastach współpracujemy z dostawcami materiałów budowlanych, dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na zniżki i rabaty.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie