Kafito Polski

SIMEX Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
SIMEX
avatar
przejmij wpis »
Produkcja i sprzedaż urządzeń automatyki przemysłowej (mierniki cyfrowe do pomiaru: temperatury, ciśnienia, wilgotności, poziomu, masy i innych wielkości fizycznych, liczniki elektroniczne, mechaniczne, elektromechaniczne, liczniki impulsów, czasu, drogomierze, czujniki i przetworniki.
WWW: http://www.simex.pl

Adres:

SIMEX Sp. z o.o.
ul. Wielopole 7, 80-556 Gdańsk
tel.: (58) 762 07 77, fax.: (58) 762 07 70

Opis firmy

Firma SIMEX istnieje na rynku automatyki przemysłowej od 1986 roku jako producent i dystrybutor aparatury kontrolno-pomiarowej. Zakres naszej produkcji obejmuje urządzenia stosowane do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, ciśnienia, poziomu i przepływu. Oferowana aparatura kontrolno-pomiarowa znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, między innymi energetyce, ciepłownictwie, górnictwie, branży chemicznej, spożywczej, maszynowej oraz gospodarce wodno-ściekowej. Specjalizujemy się także w projektowaniu systemów ważenia m.in. zbiorników magazynowych i technologicznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.
Rezultaty naszej pracy ocenione zostały bardzo wysoko i w efekcie zostaliśmy przedstawicielem (często wyłącznym na terenie Polski) wielu firm zagranicznych, takich jak: Vishay Nobel, Trumeter, BaumerIVO, INFRA, Siemens, Solid AT. Liczne umowy dystrybucyjne z największymi producentami na światowym i krajowym rynku automatyki pozwalają nam oferować produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.
Opierając się na naszym doświadczeniu oferujemy także usługi związane z automatyzacją i realizacją pomiarów w procesach przemysłowych:
- kompletację i dostarczanie aparatury kontrolno-pomiarowej i sterującej: urządzenia produkcji własnej oraz renomowanych firm krajowych i zagranicznych,
- projektowanie systemów automatyki: od prostych pomiarów jednopunktowych po integrację złożonych systemów sterowniczych,
- programowanie i wdrażanie systemów sterowania nadrzędnego z wizualizacją komputerową,
- montaż i uruchamianie aparatury,
- szkolenie obsługi,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- doradztwo techniczne.
Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z normą jakości ISO 9001:2000, oraz posiadają certyfikaty CE. Miło nam poinformować również, iż firma SIMEX otrzymała Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie