Kafito Polski

PPU MITEX

Wpis należy do
użytkownika:
mitex
avatar
przejmij wpis »
Jesteśmy prężnie działającą od blisko trzydziestu lat firmą, której podstawowym celem jest kompleksowa obsługa klienta i dostarczenie szerokiej gamy, wysokiej jakości mebli oraz sprzętu AGD po atrakcyjnej cenie.
WWW: http://www.meblemitex.pl/

Adres:

PPU MITEX
Ul. Krakowska 76, 32-064 Rudawa
tel.: 122585860, fax.: 122585861

Opis firmy

Każdy z naszych Klientów jest inny i ma zupełnie inne potrzeby. Ale to właśnie doświadczenie zdobywane latami sprawia, że ich rozumiemy, a tym samym codziennie uczymy się na nowo. Doświadczenie i zrozumienie są dla nas jak drogowskazy, ponieważ obsługa i doradztwo nie kończą się przy montażu, ale trwają o wiele dłużej. Dlatego nasi klienci obdarowują nas zaufaniem. My w zamian oferujemy jakość i ilość oferowanych produktów, zaangażowanie wszystkich pracowników w stałe doskonalenie sprzedaży, ścisłą współpracę i korzystanie z doświadczeń naszych dostawców, dokładne wsłuchiwanie się w oczekiwania i potrzeby klientów, oraz stałą analizę trendów rynkowych.Specjalnie dla potrzeb zamawiającego produkujemy meble na zamówienie, według projektu wykonanego przez naszą firmę, a po obmiarach, jak i na podstawie pomysłu firm zewnętrznych:
- meble do kuchni,
- meble do pokoju,
- meble do biura,
- meble do sypialni,
- meble do łazienki,
- meble do budynków użyteczności publicznej,
- zabudowy wnęk, szafy z drzwiami przesuwnymi i inne...
Zaproponujemy fachowe porady i montaż w domu klienta. Nasze meble wyposażymy według uznania w sprzęt i akcesoria najlepszych polskich i zagranicznych firm takich jak: AMICA, BOSH, BEKO, WHIRPOOL, CANDY, ARISTON, FRANKE.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie