Kafito Polski

Interhome

Wpis należy do
użytkownika:
HHD
avatar
przejmij wpis »
Apartamenty, domy i mieszkania wakacyjne w Europie oraz w USA – ponad 50.000 ofert w doskonałych lokalizacjach wakacyjnych. Apartamenty wakacyjne w Chorwacji, w Hiszpanii, we Włoszech, wygodne domy z basenami we włoskiej Toskanii czy malowniczej Prowansji, komfortowe mieszkania w najbardziej znanych miastach Europy – gdziekolwiek zamarzycie sobie spędzić swoje wakacje w Interhome na pewno znajdziecie idealną ofertę. Jeśli zamierzacie spędzić aktywny, zimowy urlop w górach w Interhome również z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Górskie domki w najbardziej znanych narciarskich regionach są dostępne do rezerwacji online. Apartamenty przy stoku w Alpach austriackich, włoskich, francuskich czy szwajcarskich – wszędzie tutaj czekają komfortowe górskie domki idealne na ferie z rodziną lub ze znajomymi.
WWW: http://www.interhome.pl/

Adres:

HHD Sp. z o.o.
Kostki Potockiego 24 b, 02-958 Warszawa
tel.: 022 651 72 81

Opis firmy

W wielu miejscowościach wypoczynkowych w Alpach, nad Morzem Śródziemnym i Atlantykiem Interhome posiada biura lokalne służące gościom radą i pomocą przez cały rok.

Lokalne biura Interhome: zajmują się one wydawaniem kluczy, podają cenne informacje o danej miejscowości oraz służą pomocą w przypadku pytań lub problemów.

Na urlop zimowy: od Tatr przez Alpy, Dolomity po Pireneje i Sierra Nevada; a nawet Aspen w Colorado. Od małego studia dla 2 osób po domy dla kilkunastu osób; ceny już od kilkuset złotych za mieszkanie dla 2-4 osób na tydzień. Warto zarezerwować już teraz - terminy na Święta Bożego Narodzenia i na Sylwestra znikają najszybciej!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie