Kafito Polski

MERPAUL

Wpis należy do
użytkownika:
czarni14
avatar
przejmij wpis »
Jako Autoryzowany przedstawiciel DEVELOP i NASHUATEC prowadzimy sprzedaż najnowocześniejszych kopiarek świata , drukarek faksów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Prowadzimy również dzierżawę urządzeń.
WWW: http://www.merpaul.pl/

Adres:

MERPAUL F.H.U Paweł Mermela
ul. Chociszewskiego 33, 60-256 Poznań
tel.: +48 (061) 866 24, fax.: +48 (061) 866 25

Opis firmy

Nasza firma funkcjonuje z powodzeniem na rynku automatyki biurowej od 2002 roku. Od lat dostarczamy Państwu najwyższej jakości, profesjonalny sprzęt biurowy marki Develop oraz Nashuatec - światowych liderów w dziedzinie rozwiązań dokumentowych.

Zajmujemy się przede wszystkim wdrażaniem i sprzedażą rozwiązań służących do produkcji i zarządzania dokumentem (np. kopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne). Współpracujemy z wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwami, które podzielają pogląd, głoszący, że informacja stanowi swoisty kapitał organizacji i dlatego należy nim zarządzać oraz kontrolować i optymalizować procesy i technologie za pomocą których dokumenty w organizacji są tworzone.

W swojej ofercie nasza firma posiada również urządzenia poleasingowe i podemonstracyjne w naprawdę atrakcyjnych cenach i na bardzo korzystnych warunkach.

MISJA I CELE
Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań dokumentowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz pomoc w optymalizacji infrastruktury produkcji dokumentów na każdym etapie ich funkcjonowania.

Pragniemy również świadczyć usługi na najwyższym, europejskim poziomie poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszego personelu oraz poprzez sprawne zarządzanie.

LUDZIE
Firma posiada wykwalifikowaną kadrę inżynierów serwisu, dbający o Państwa wygodę dział obsługi klienta oraz kompetentnych konsultantów, którzy doradzą przy zakupie sprzętu oraz służą fachową informacją na temat oferowanych przez nas rozwiązań.

Nasz zespół składa się z grupy młodych, wykształconych ludzi, gotowych podjąć każde wyzwanie - jako organizacja stawiamy na pracę zespołową.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie