Kafito Polski

najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Wpis należy do
użytkownika:
wojtek1609
avatar
przejmij wpis »
Strona jest porównywarką finansową dzięki której możesz wybrać najkorzystniejszy kredyt, lub założyć najbardziej opłacalne konto bankowe.
WWW: http://www.wd1609.ebrokerpartner.pl

Adres:

najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Opis firmy

kontrakt o pracę na czas nieokreślony ciągle jest najbardziej przejrzystą formą zatrudnienia dla banku – przeważnie wystarczą 3 miesiące stażu w obecnej firmie. Wbrew ogólnemu przyzwyczajeniu tzw. umowy o dzieło jednak wogóle nie zamykają drogi do kredytu. Żaden wniosek nie zostanie zaniechany z tego powodu pod warunkiem, że klient pracuje minimum 12 miesięcy.

Najgorzej mają osoby prowadzące działalność gospodarczą. Jest to dosyć zrozumiałe, ponieważ bankowi ciężko ocenić realne wynagrodzenia klienta. Posiadając firmę można dopuścić się nadużyć zwiększając przychód firmy lub zmniejszyć koszty. Duży odsetek upadających firm zmusił banki do tego, by włąścicieli traktować najostrożniej, stąd minimalny okres prowadzenia działalności, uprawniający do starań o kredyt hipoteczny, to 12 miesięcy.
Każda szybko dostępna forma kredytowania ogranicza największą zdolność konsumenta. Bank rozpatrujący wniosek kredytowy nie rozdrabnia się na części. Aczkolwiek konsument ma 10 000 zł limitu na karcie kredytowej i dwa otwarte rachunki debetowe na swoich ROR’ach z dostępną sumą łączną 8000 zł to wg banku jest zadłużony na 18 000 zł. Nieistotne jest, że z tych usług nie korzysta, wystarczy, że ma taką możliwość 24h na dobę.

Gdy te kwoty mają zaważyć o tym, czy kwota kredytu wystarczy na wymarzone mieszkanie, warto się zastanowić nad zlikwidowaniem kart i limitów debetowych. Ci, którzy nie mogą się żyć bez karty kredytowej wcale nie powinni się martwić obecnym stanem rzeczy – bank zazwyczaj zaproponuje swoją.
Jeśli Twoja zdolność nadal nie jest zadawalająca możesz rozpatrzeć opcję opcjonalnego kredytobiorcy (rodzica/ przyjaciela). Jednostki bankowe pozytywnie patrzą na zwiększoną ilość kredytobiorców (zazwyczaj dopuszczają do 4 osób). Nic dziwnego – każda osoba dopisana do wniosku kredytowego, staje się swego rodzaju zabezpieczeniem, bo jak nie Ty, to właśnie ona będzie musiała oddać pozostałą do spłaty część, łącznie z odsetkami.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie