Kafito Polski

Max-Dywanik.pl - dywaniki do każdego modelu samochodu

Wpis należy do
użytkownika:
elroy156
avatar
przejmij wpis »
Nasza firma Max-Dywanik jest producentem a dodatkowo dystrybutorem dywaników samochodowych do większości modeli marek. Ze względu na różnorakie kroje i proporcja, nasze dywaniki pasują do większości marek samochodowych. W naszej ofercie posiadamy także gumowe dywaniki antypoślizgowe.
WWW: http://max-dywanik.pl

Adres:

MAX-DYWANIK
Ul. Ostrowska 47, 63-460 Nowe Skalmierzyce
tel.: 62 7624736, fax.: 62 7624736

Opis firmy

Standardowe dywaniki gumowe tzw. korytkowe są najchętniej kupowane w naszym kraju. Niska opłata natomiast wysoka jakość sporządzenia spowodowała, że zdobyły najogromniejsze wzięcie pośród naszych klientów. Standardowo wykonywane są w kolorze czarnym, wybór opracowania pod zlecenie w kolorze popielatym.
Bliźniaczą właściwością charakterystyczną dla chodników z importu jest bardzo ogromna jakość wykonania na podstawie kauczuków naturalnych co w istotny sposób zwiększa ich wytrzymałość. Ponadto wszystkie dywaniki wykonane, są oryginalnie pod projekt samochodu, w umotywowanych wypadkach posiadają zatrzaski do mocowania chodników w samochodzie.

Dopełnieniem naszej oferty są powszechne chlapacze do samochodów (błotochrony) do samochodów osobowych oraz wybranych modeli samochodów terenowych.
Chlapacze gumowe charakteryzują się wielką giętkością umożliwiającą dowolne dopasowanie chlapaczy do karoserii auta. W komplecie znajdują się dwie pary chlapaczy, na przednią i tylną oś oraz zestaw mocujący składający się z klamerek mocujących oraz blachowkrętów. Chlapacze skutecznie zabezpieczają zderzak i podwozie przed uszkodzeniem.

Zapraszamy do zakupu osoby indywidualne oraz firmy. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie