Kafito Polski

Osuszanie Budynków MUROIZOL

Wpis należy do
użytkownika:
MUROIZOL
avatar
przejmij wpis »
Osuszanie budynków iniekcyjną metodą izolacji pionowej lub poziomej Muro-Izol. Ponad 2000tys obiektów osuszonych. 25 lat gwarancji. Zdecydowanie najtańsza, bardzo skuteczna, ekologiczna i prosta w zastosowaniu technologia izolacji przeciwwilgociowej wykonywana przez firmę Muroizol.
WWW: http://www.osuszanie-budynkow.info

Adres:

MUROIZOL ZUW Stanisław Osiecki

Opis firmy

Opis firmy

Muroizol ZUW Stanisław Osiecki to polska firma zajmująca się osuszaniem wilgoci z murów z zastosowaniem technologi iniekcyjnej Muro-Izol. Istnieje od 1988 roku. Technologia Muro-Izol ma wiele zalet i jest praktycznym rozwinięciem prac odnoszących się do zjawiska samoorganizacji kryształów.
Firma jest bardzo dobrze przygotowana do osuszania, izolowania budynków. Posiada 26 letnie doświadczenie w osuszaniu murów oraz doświadczoną załogę. Osuszyła ponad 2000 obiektów i mam bardzo dobrą opinię wśród biorców jej usług popartą pisemnymi referencjami, m. in. takich firm, jak: Archicom, Cobex, Urząd Gminy Strzeleczki, Zakłady Gazownicze Opole, Bank Handlowy, Górażdże Cement, Urząd Gminy Dobrzeń Wielkie, i inne. Oferta firmy skierowana jest do osób mających problem z podciąganiem wilgoci z gruntu i wnikaniem w mur budynków, efektem czego jest niedosychająca wilgoć w konsekwencji prowadząca do powstawania pleśni i grzybów. Uniemożliwiająca również podjęcie działań remontowych i renowacyjnych obiektów budowlanych.

Opis usługi

Firma stosuje iniekcyjna metodę izolacji przeciwwilgociowej pionowej i poziomej.

Technologia Muro-Izol jest zdecydowanie najtańszą metodą stosowaną w zakresie osuszania zawilgoconych murów, jest ekologiczna i bardzo prosta w stosowaniu.

Oferta i opis metody osuszania: do blokady przeciwwilgociowej są używane mineralne preparaty, całkowicie wytwarzane w Polsce i z polskich surowców. Technologia ta daje tym lepsze efekty, im bardziej mur jest zawilgocony. Wytworzona blokada przeciwwilgociowa przez zastosowanie środka izolacyjnego Muro-Izol zachowuje swoje właściwości przez okres około 30 lat. Blokadę przeciwwilgociową uzyskuje się praktycznie w ciągu 10 - 14 dni.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie