Kafito Polski

Reklamę tworzy się w Grupie

Wpis należy do
użytkownika:
chalas
avatar
przejmij wpis »
Na rynku reklamy działamy od 2004 roku – jesteśmy jedną z najstarszych firm w regionie. Od tego czasu z powodzeniem oferujemy naszym Klientom pełną obsługę poligraficzną, informatyczną i fotograficzną. Tworzymy od podstaw systemy identyfikacji wizualnej, projektujemy grafiki reklamowe, strony WWW,
WWW: http://grupacreative.pl

Adres:

GrupaCreative
Kasprowicza 6, 05-820 Piastów
tel.: 22 753 62 80, fax.: 22 753 62 80

Opis firmy

Na rynku reklamy działamy od 2004 roku – jesteśmy jedną z najstarszych firm w regionie. Od tego czasu z powodzeniem oferujemy naszym Klientom pełną obsługę poligraficzną, informatyczną i fotograficzną. Tworzymy od podstaw systemy identyfikacji wizualnej, projektujemy grafiki reklamowe, strony WWW, reklamę zewnętrzną. Organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe oraz ogólnopolskie kampanie reklamowe.
Jedną z naszych specjalności są projekty opakowań oraz wizerunek marek. 20-letnie doświadczenie zaowocowało kreatywnym podejściem z naciskiem na unikalność i spójność wizerunkową. Naszym koronnym atutem są projekty zintegrowane obejmujące projekt graficzny, innowacyjne wzornictwo, materiały sprzedażowe. Projekt zawsze traktujemy jako środek wyrazu.
Mieliśmy przyjemność i prawdziwą satysfakcję z współtworzenia takich marek jak :  Hortex, Żubrówka, Karmi,Kasztelan, Bakoma, Słodka Chwila, Maspex Polparma, Warbud, Haribo.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie