Kafito Polski

Miralex Sp. z o.o

Wpis należy do
użytkownika:
maciejg53
avatar
przejmij wpis »
Przedsiębiorstwo Miralex to innowacyjna jak również dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej renomie, na rynku farmaceutycznym. Jednostka firmy leży w Pile, lecz wydziały handlowe odpowiedzialne za marketing i dystrybucje mieszczą się w Warszawie a także Poznaniu.
WWW: http://vitagync.pl/

Adres:

Miralex Sp. z o.o
ul. Św. Szczepana 25, 61-465 Poznań

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Miralex to modernistyczna jak również dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej renomie, na rynku farmaceutycznym. Siedziba firmy znajduje się w Pile, natomiast działy handlowe odpowiedzialne za marketing i dystrybucje mają miejsce w Warszawie oraz Poznaniu.
Zaufało nam już liczne grono dostawców oraz kontrahentów. Miralex swoją rzetelną postawą reprezentuje cenione zagraniczne marki.
Naszym priorytetowym celem jest dystrybucja za pomocą modernistycznych systemów logistycznych towarów ginekologicznych, proktologicznych, stomatologicznych, gastroenterologicznych oraz dermatologiczno-kosmetycznych. W przygotowanej przez nas ofercie posiadamy również produkty własne poza tym świadczymy usługi pakowania w warunkach GMP.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie