Kafito Polski

Kowalskimark

Wpis należy do
użytkownika:
Kowalskimark
avatar
przejmij wpis »
Dzięki reklamie internetowej możesz docierać do swoich klientów przez 24 godz. na dobę, 7 dni w tyg. oraz 365 dni w roku. Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i oferuję profesjonalne usługi w tym zakresie.
WWW: http://kowalskimark.com.pl

Adres:

Kowalskimark

Opis firmy

Docieraj do swoich klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To właśnie, w przeciwieństwie do odmiennych form reklamy, daje kampania reklamowa AdWords. Ponadto siecią reklamową objęte jest 80% stron na całym świecie. Reklamy trafią do konkretnych, zainteresowanych Twoją ofertą klientów. stale informowany będziesz o wynikach jakie osiągasz z tej najlepiej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i tak jak Ty jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w działaniach marketingowych w Internecie. Stale pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient dostaniesz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią gratis. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia. Poleć moje usługi znajomemu, a otrzymasz kolejny miesiąc prowadzenia i optymalizacji kampanii gratis.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie