Kafito Polski

Stena Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
wygram
avatar
przejmij wpis »
Zajmujemy się odzyskiem i przygotowaniem do recyklingu metali i papieru, złomu elektronicznego, odpadów szkodliwych i substancji chemicznych. Stena Metall jest szwedzkim koncernem działającym od ponad 60 lat w branży recyklingu i obecnie jest liderem w Skandynawii w tej dziedzinie.
WWW: http://www.stena.pl/

Adres:

Stena Sp. z o.o.
Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
tel.: 022 520 27 00, fax.: 022 520 27 01

Opis firmy

Posiadamy zezwolenia na wytwarzanie, zbieranie i transport odpadów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do transportu złomu. Dostarczamy klientom własne kontenery do zbierania złomu. Prowadzimy rozbiórki i demontaże. Oferujemy klientom doradztwo techniczne, ekonomiczne i prawne w dziedzinie surowców wtórnych - złomu stalowego, metali nieżelaznych, makulatury oraz recyklingu pojazdów, urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Prowadzimy kompleksową obsługę zakładów przemysłowych w aspekcie gospodarki odpadowej.
Zajmujemy się skupem i transportem makulatury oferując przy tym przemyślane i sprawdzone rozwiązania logistyczne. Niszczymy dokumenty stosując specjalistyczny sprzęt gwarantujący zabezpieczenie klauzuli tajności.
Oferujemy kompleksowy recykling zużytego sprzętu elektronicznego z pełną wymaganą dokumentacją w tum zakresie oraz efektywną logistykę.

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

Stena Recycling specjalistą od zarządzania odpadami w przedsiębiorstwie – Seminarium w Mielcu
Stena Recycling – ekologicznie na Dniu Otwartym w Ambasadzie Szwecji
Warszawiacy na EkoMedal – 10 000. gość w STENA EkoStacji
Wiosna Inspiracji w STENA EkoStacji – podczas Dnia Ziemi warszawiacy oddali blisko 10 ton odpadów
Konkret PR ekologicznie: współpraca ze Stena Recycling
Świętuj z nami Dzień Ziemi w STENA EkoStacji
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie