Kafito Polski

Mastercomp.pl Usługi informatyczne

Wpis należy do
użytkownika:
mastercomppl
avatar
przejmij wpis »
MASTERCOMP, firma z Poznania z siedzibą na ul. Garbary 95, od 2009 roku wspiera firmy na rożnych etapach rozwoju w zakresie outsourcingu IT . Firma świadczy usługi z zakresu obsługi informatycznej (outsourcing) polegającej na zleceniu opieki nad komputerami i siecią firmie zewnętrznej.MASTERCOMP świadczy usługi takie jak: dostarczenie sprzętu i oprogramowania, dba o bezpieczeństwo danych, zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną. Dzięki dobrej relacji z klientami i wzajemnym zaufaniu od wielu lat współpracuje z renomowanymi firmami z Wielkopolski.
WWW: http://www.mastercomp.pl

Adres:

Mastercompl
Dąbrowskiego 75, 60-523 Poznań
tel.: 61 307 04 15

Opis firmy

MASTERCOMP świadczy usługi takie jak: dostarczenie sprzętu i oprogramowania, dba o bezpieczeństwo danych, zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną. Dzięki dobrej relacji z klientami i wzajemnym zaufaniu od wielu lat współpracuje z renomowanymi firmami z Wielkopolski.
Siedziba firmy mieści się w Poznaniu. Chcąc świadczyć usługi najwyższej jakości, naszą ofertę kierujemy tylko do firm znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie powiatu poznańskiego i na jego terenie. Od 2009 pomagamy firmom tworzyć stabilne i bezpieczne sieci teleinformatyczne.
Firma, której pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, profesjonalne wykonuje powierzone im zadania na podstawie nabytej wiedzy i kontroli zmian na rynku IT.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie