Kafito Polski

Studio podłogowe - wykładziny dywanowe Fafa Studio

Wpis należy do
użytkownika:
fafastudio
avatar
przejmij wpis »
Fafa Studio jest firmą zajmującą się w głównej mierze doradztwem oraz fachowym wsparciem w doborze materiałów wykończeniowych na terenie śląska i okolic Bielska-Białej. Główny dystrybutor wykładzin dywanowych.
WWW: http://www.fafastudio.pl

Adres:

Fafa Studio S.C.
Generała Józefa Kustronia 47, 43-300 Bielsko-Biała
tel.: 732 932 232

Opis firmy

Nasze Studio to miejsce spotkań z klientem który jest zainteresowany unikalnym wykończeniem obiektu. Firmą zajmującą się w głównej mierze doradztwem oraz fachowym wsparciem w doborze materiałów wykończeniowych na terenie śląska i okolic Bielska-Białej. Główny dystrybutor na ten region Polski wykładzin dywanowych oraz wykładziny PCV. Dostarczamy materiały tak znanych firm jak Tarkett, Shaw, AW, ITC, Expona czy Balsan, oraz mniej znanych choć zyskujących coraz większe wzięcie: Camaro, Concraft, Artigo, Incana, Creatuft, MOHAWK, Bentzon oraz Tasibel.

Każda z naszych wykładzin spełnia najwyższe wymagania odnoszące się do trudno palności, spoistości runa, wytrzymałości na jego obciążenia oraz ruch przyrządów, tłumienia odgłosów a nawet nieprzeciętnej trwałości. Nadają się do mieszkań z ociepleniem podłogowym oraz umożliwiają poruszanie przyrządów na kółkach. Przedstawiana przez nas wykładzina jest odpowiednim wyborem dla służb zdrowia (szpitali, aptek, gabinetów lekarskich), hoteli oraz hosteli.

Firma proponuje idealne rozwiązania dla biura! Francuskie płytki dywanowe to bogactwo wzorów i kolorów. Dla naszych klientów proponujemy zdrowe podejście do aranżacji miejsc użytecznych w swoich pomieszczeniach mieszkalnych bądź firmowych gdzie staramy się zachwycić osoby odwiedzające już pierwszym wrażeniem. Aranżujemy komponując wystrój wedle uwarunkowań oraz stylu jaki ma odzwierciedlać! Oferujemy wiele odmian wykładzin. Cena naszych produktów na pewno usatysfakcjonuje każdego.

Zapraszamy do naszego studia i na stronę www.fafastudio.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie