Kafito Polski

kubitus.pl przybory szkolne i gry dla całej rodziny

Wpis należy do
użytkownika:
kubitus
avatar
przejmij wpis »
Internetowy sklep z szeroką ofertą artykułów szkolnych, plastycznych i papierniczych. W ofercie także zestawy plastyczne, kreatywne zabawki, puzzle, gry planszowe. Naszym klientom zapewniamy fachowe porady i pomoc w wyborze odpowiednich przyborów szkolnych dla dzieci.
WWW: http://kubitus.pl

Adres:

Kubitus Magdalena Kopek
Żwirki i Wigury 6/14 lokal 15, 42-217 Częstochowa
tel.: 666546606

Opis firmy

Internetowy sklep z szeroką ofertą artykułów szkolnych, plastycznych i papierniczych.
W ofercie także zestawy plastyczne, kreatywne zabawki, puzzle, gry planszowe. Naszym klientom zapewniamy fachowe porady i pomoc w wyborze odpowiednich przyborów szkolnych dla dzieci.
W ofercie ergonomiczne przybory do pisania dla prawo i leworęcznych, bardzo pomocne w pierwszych klasach szkoły podstawowej gdy dzieci uczą się pisać.
Bez względu na cenę zawsze możesz być pewien że kupujesz produkty starannie wybrane o wysokiej jakości. Dostarczamy artykuły szkolne tylko od sprawdzonych producentów, zgodne z certyfikatami bezpieczeństwa i polskimi normami.
Kupując w naszym sklepie masz pewność że Twoje dziecko będzie miało najlepsze przybory szkolne i plastyczne.
Sklep kubitus.pl przygotowany jest w technologi RWD, oznacza to że możesz cieszyć się zakupami na dowolnym urządzeniu: komputerze stacjonarnym, smartfonie, tablecie.
Jeśli mieszkasz w Częstochowie lub okolicach zapraszamy do naszego biura. Zakupy z interenetu można odebrać osobiście. Zapraszamy także osoby które wolą zakupy w sklepie, na żywo.
Biuro otwarte jest w dni robocze od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie