Kafito Polski

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Wpis należy do
użytkownika:
cmprzyjazni
avatar
przejmij wpis »
Centrum Medyczne PRZYJAŹNI. Przychodnia we Wrocławiu. Profesjonalne usługi medyczne. Doświadczeni lekarze wiele specjalizacji. Laboratorium analityczne, USG, EKG, endoskopia
WWW: http://przyjazni.com.pl

Adres:

Centrum Medyczne Przyjaźni s.c.

Opis firmy

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI znajduje się osiedlu Wrocław-Partynice, przy ulicy Przyjaźni 111A. Do wyboru takiej właśnie lokalizacji skłonił nas dynamiczny rozwój południowych granic wrocławskiej dzielnicy Krzyki i wciąż rosnąca liczba jej mieszkańców, a tym samym znaczne zwiększenie zainteresowania podstawowymi jak i specjalistycznymi usługami medycznymi w tym rejonie.

Przychodnia oferuje opiekę wyłącznie wykwalifikowanego i wysoko specjalistycznego zespołu medycznego, tak lekarskiego jak pielęgniarskiego. Nasi lekarze są jednocześnie pracownikami wielu renomowanych oddziałów szpitalnych we Wrocławiu. W przychodni można skorzystać z porad i zbiegów wykonywanych przez lekarzy wielu specjalności: chirurga, chirurga dziecięcego, dermatologa i wenereloga, diabetologa, dietetyka i psychodietetyka, geriatry, ginekologa, internisty, lekarza rehabilitacji medycznej, nefrologa, nefrologa dziecięcego, neurologa, neuroterapeuty, onkologa, ortopedy, pediatry, psychiatry, psychologa i psychoterapeuty, urologa oraz urologa dziecięcego.

Do dyspozycji Pacjentów jest w pełni wyposażone laboratorium analityczne z szerokim wachlarzem badań. Na miejscu gwarantujemy również dostęp do badań ultrasonograficznych w gabinecie USG ,badań endoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia, cystoskopia) w gabinecie endoskopii oraz badań elektrokardiograficznych w pracowni EKG.

W ramach działalności terapeutycznej przychodni jest ponadto możliwość zasięgnięcia porady psychologa – w tym celu zapraszamy do skorzystania z naszej Poradni Psychiatryczno-Psychologicznej.

Przy naszej przychodni znajdują się także gabinety stomatologiczne oraz apteka leków gotowych i recepturowych, gdzie można zrealizować przepisane recepty.

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI to nowy wymiar usług medycznych, gdzie stawiamy przede wszystkim na wysoki ich standard oraz zadowolenie Pacjentów. Nasza przychodnia gwarantuje brak kolejek, również w okresie zwiększonej zachorowalności, a dodatkowo przyjmujący lekarze zawsze dbają, aby Pacjenci nie musieli czekać na wizytę.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

BRASTER – profilaktyka raka piersi
Densytometria w diagnostyce osteoporozy
Choroba wieńcowa -7 sposobów, aby jej zapobiec
Nietrzymanie moczu oraz inne nieprawidłowości w jego oddawaniu
Medycyna estetyczna we Wrocławiu
Uroflowmetria w diagnostyce chorób układu moczowego
Borelioza - etiologia, diagnostyka, leczenie
Kamica układu moczowego
Zapalenie jąder i najądrzy
Badania USG
Dieta w schorzeniach tarczycy
USG serca – echokardiografia
Choroby tarczycy
Uzależnienie od produktów fast food
Jak sobie radzić z zimowymi infekcjami
Somatyzacja – lęk, który boli
Profilaktyka przeciw nowotworowa
Jak pozbyć się trądziku
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie