Kafito Polski

Technika grzewcza, technika sanitarna, klimatyzacja chojnice, M&G Szopińscy

Wpis należy do
użytkownika:
aleks1989
avatar
przejmij wpis »
Firma technika grzewcza i sanitarna M&G Szopińscy specjalizuje się w instalacjach: - instalacje grzewcze - grzejniki - instalacje gazowe - klimatyzacja i wentylacja - kolektory słoneczne i pompy ciepła - instalacje wodno-kanaliza
WWW: http://www.mgszopinscy.pl

Opis firmy

Technika Grzewcza i Sanitarna M&G Szopińscy to firma działająca na rynku od wielu lat i dużym doświadczeniem. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku. M&G Szopińscy to firma która otrzymała certyfikat instalatora i serwisanta najlepszych producentów urządzeń grzewczych, otrzymaliśmy również liczne wyróżnienia w zakresie swojej działalności.

Specjalności firmy to: systemy grzewcze, instalcje wodno-kanalizacyjne oraz sieci gazowe. W zakresie techniki grzewczej w skład oferty wchodzi szeroki asortyment grzejników - grzejniki konwekcyjne, grzejniki gazowe, grzejniki radiatorowe, grzejniki nadmuchowe, a też promienniki ciepła, instalujemy CO, również ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne i inne.

M&G Szopińscy specjalizują się także w alternatywnych metodach pozyskiwania energii tj. odnawialne źródła energii, firma oferuje kolektory słoneczne i pompy ciepła różnego rodzaju. Pompy ciepła gruntowe, pompy powietrzne i do podgrzewania CWU. Kolektory słoneczne próżniowe i płaskie. Zapewniamy pomoc i specjalistyczne porady w zakresie doboru najefektywniejszego rozwiązania.

Technika grzewcza M&G Szopińscy to firma specjalizująca się także w chłodnictwie - klimatyzacja chojnice i wentlacja. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie urządzeń klimatyzacji i wentylacji:

- analiza pomieszczeń pod kątem instalacji klimatyzacji
- pomoc w doborze najlepszego systemu dla danych warunków panujących w pomieszczeniach
- projekt systemu wentylacyjnego
- montaż i uruchomienie klimatyzacji i wentylacji
- pomiary i regulacje systemu.
- klimatyzacja i wentylacjam objęte pełnym serwisem
- sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Firma Technika grzewcza M&G Szopińscy prowadzi 24h serwis wszystkich marek urządzeń, takich jak:

- instalacje gazowe
- grzejniki
- klimatyzja i wentylacja
- instalacje kanalizacyjne

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie