Kafito Polski

Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART

Wpis należy do
użytkownika:
jelkart
avatar
przejmij wpis »
Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART wykonuje opracowania kartograficzne na zlecenia firm i instytucji samorządowych i państwowych. Tworzymy mapy papierowe i cyfrowe. Wykonujemy modele 3d, składamy i przygotowujemy do druku między innymi książki, atlasy, albumy.
WWW: http://www.jelkart.pl/

Opis firmy

Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART funkcjonuje na rynku wydawniczym od 2006 r. Wykonuje opracowania kartograficzne na zlecenia firm i instytucji samorządowych i państwowych. Posiadamy bardz bogate doświadczenia w opracowywaniu map turystycznych, ściennych, ogólnogeograficznych i specjalistycznych opracowań geoinformatycznych (GIS). Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART zajmuje się również tworzeniem trójwymiarowych modeli rzeźby terenu, ich wizualizacji, analizą i prezentacją opracowań statystycznych, geologicznych, morfologicznych i wielu innych
Wydawnictwo Kartograficzne JEL-KART zajmuje się również składaniem i przygotowaniem do druku innych wydawnictw, między innymi książek, atlasów, albumów, folderów i ulotek. Ponadto świadczymy usługi w dziedzinie fotografii lotniczej wykorzystując do tego celu specjalistycznego drona. Na podstawie zdjęć lotniczych wykonujemy fotomapy, a także lotnicze panoramy sferyczne m.in. na potrzeby promocji terenów inwestycyjnych, postępów prac inżynieryjnych itp.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie